Na dobre i na złe. Mikołaj Roznerski zdradził największą tajemnicę serialu! Korban przeżyje i uwiedzie Sikorkę!

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Mikołaj Roznerski zdradził największą tajemnicę serialu! Korban przeżyje i uwiedzie Sikorkę!

Na dobre i na złe. Mikołaj Roznerski zdradził największą tajemnicę serialu! Korban przeżyje i uwiedzie Sikorkę? A to jeszcze nie wszystko!

Mikołaj Roznerski zdradził co się wydarzy w "Na dobre i na złe"! Jego bohater, boski policjant Piotr Korban dojdzie do siebie po trudnej operacji, przeprowadzonej przez Michała (Mateusz Janicki). I poczuje się tak dobrze, że ostatecznie zdobędzie śliczną Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska)! A to dopiero początek dramatycznych zwrotów akcji, które czekają na nas w nowych odcinkach "Na dobre i na złe". Fani serialu, choć uwielbiają Roznerskiego płaczą za związkiem Michała i Hani. I wygląda na to, że doktor Wilczewski nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! Sprawdź co zdradził Roznerski na temat przyszłości swojego bohatera w Leśnej Górze.

"Na dobre i na złe". Mikołaj Roznerski zdradza największą tajemnicę Korbana

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" znów zobaczymy Piotra Korbana! Prawdę o jego dalszych losach zdradził Mikołaj Roznerski, który na swoim profilu na Instagramie opublikował piękne zdjęcie Korbana z Sikorką. Opis do fotografii nie pozostawia żadnych wątpliwości - Piotr wyjdzie cało "spod noża" doktora Wilczewskiego i wróci do uwodzenia Hani. Czy tym razem zdobędzie Sikorkę na zawsze?

- Moi Drodzy już mogę Wam zdradzić w końcówce roku , że Inspektor Piotr Korban z @nadobreinazle.official wyliże się i będzie zdrów ?? - napisał Roznerski na swoim profilu na Instagramie. - Wiem , ze ma rzesze "sympatyków", ale jeszcze Was podenerwuje ??❤️

Zobacz koniecznie: Afera wokół emisji 829 odcinka Na dobre i na złe. Puścili nie ten, co powinni

Faktycznie jest tak, że fani "Na dobre i na złe", choć lubią Roznerskiego, nie cierpią Korbana. Rozbicie idealnego związku Michała i Hani, ucieczka Sikorki sprzed ołtarza to przecież wszystko wina boskiego policjanta!

-  Pomimo sympatii dla Pana policjanta, trzymam kciuki za matołków ? 

- I ja i ja chociaż Uwielbiam @mroznerski tak całym sercem za Matołkami?

- Pani Sikoreczko proszę iść do Wilczewskiego!!!

- Super, bardzo go lubię ❤️ Oby Piotr i Hania byli razem ?

- Proszę nie zabierać doktorowi Wilczewskiemu Sikorki ?

Roznerski przewidział taką reakcję fanów na swój radosny post o powrocie do zdrowia w "Na dobre i na złe". Dlatego zawczasu uprzedził wszystkich, czym zajmie się Korban po powrocie do zdrowia: - A Doktor Sikorkę poprzytula ? Kaaarambaaa...??

Nie przegap: M jak miłość wraca do TVP! Podano godzinę emisji. Kiedy oglądać 1625 odcinek?

Na dobre i na złe. Joanna na zawsze straci Piotra, ale Michał go zastąpi. Gawryło nigdy nie wróci
Najnowsze