M jak miłość wraca do TVP! Podano godzinę emisji. Kiedy oglądać 1625 odcinek?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość wraca do TVP! Podano godzinę emisji. Kiedy oglądać 1625 odcinek?

M jak miłość wraca do TVP! Podano godzinę emisji. Kiedy oglądać 1625 odcinek?

Cudowna nowina dla fanów "M jak miłość"! Serial wraca z nowymi odcinkami i znów będzie można śledzić losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół na ekranach telewizorów. Odcinek 1625 możemy zobaczyć dosłownie za kilka dni! Warto nie przegapić, bo w nowych odcinkach sporo się wydarzy - Kamil (Marcin Bosak) zrobi wszystko, aby odnaleźć porwaną Polę (Hania Nowosielska), a miłość Łukasza (Jakub Józefowicz) i Patrycji (Alżbeta Lenska) zostanie poddana kolejnej próbie. Znamy nie tylko datę, ale i godzinę emisji "M jak miłość" w 2022 roku. Sprawdź kiedy oglądać nowe odcinki sagi rodu Mostowiaków w TVP2!

"M jak miłość". Kiedy oglądać nowe odcinki? Znamy datę i godzinę emisji!

Radosna nowina dla fanów "M jak miłość"! Pod koniec roku 2021 gruchnęła fatalna wiadomość, że ulubiony serial Polaków znika z TVP. Niestety, informacje potwierdziły się. W poniedziałek i wtorek po Świętach widzowie snie zobaczyli nowego, 1625 i 1626 odcinka serialu i byli tym faktem mocno poruszeni. Tym razem jednak mamy dla wszystkich dobrą wiadomość - serial wraca do TVP2!

W 1625 odcinku "M jak miłość" zrozpaczony Kamil będzie usilnie szukał porwanej Poli, a Anita trafi do szpitala, bo po ataku porywacza będzie musiała przejść operację. Na szczęście zajmie się nią sam Olek! W tym odcinku wydarzy się też koszmarny wypadek w domu Zduńskich! Kiedy oglądać 1625 odcinek "M jak miłość"?

Nie przegap: M jak miłość. Poruszająca spowiedź Marzenki. Olga Szomańska zdradziła kulisy odejścia z TVP

Dobra wiadomość - "M jak miłość" znów pojawi się w TVP2 już w poniedziałek, 3 stycznia! Znamy też godzinę emisji ulubionego serialu Polaków. Na szczęście widzowie nie będą musieli zmieniać przyzwyczajeń. 

Odcinek 1625 "M jak miłość" można będzie obejrzeć w TVP2 o stałej porze, o godzinie 20.55. Identycznie będzie z kolejnymi odcinkami sagi rodu Mostowiaków. Jak się okazuje, przerwa w emisji serialu nie była spowodowana planami zmian w ramówce, a przerwą świąteczno-noworoczną.  

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1625: Koszmarny wypadek u Zduńskich! Marysia uratuje dzieci, ale szkody będą poważne - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1625: Wściekła Magda rozkręci aferę u Zduńskich. Nawet Kinga przestraszy się przyjaciółki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze