Na dobre i na złe: Marta Żmuda Trzebiatowska przejechała się po show biznesie! Pokazała jaka jest naprawdę

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe: Marta Żmuda Trzebiatowska przejechała się po show biznesie! Pokazała jaka jest naprawdę

Na dobre i na złe: Marta Żmuda Trzebiatowska przejechała się po show biznesie! Pokazała jaka jest naprawdę - WIDEO

Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Hania z "Na dobre i na złe" wzięła udział w dyskusji na temat "lansowania" się gwiazd w mediach społecznościowych. Afera rozgorzała w związku z postem tancerki Agnieszki Kaczor-Peli, która skrytykowała tzw. "modę na brzydotę". Żmuda Trzebiatowska, stanęła po stronie gwiazd, które nie wstydzą się swojego naturalnego wyglądu, a wieczny przymus wyglądania uważa za szkodliwy. Hania z "Na dobre i na złe" przejechała się przy tym mocno po polskim show-biznesie. Co dokładnie powiedziała fanom serialowa Sikorka?

"Na dobre i na złe". Żmuda Trzebiatowska ostro o polskim show-biznesie! Dlaczego zdecydowała się powiedzieć prawdę?

Hania z "Na dobre i na złe" to dziewczyna skromna, sympatyczna i uczynna. Aniołek o gołębim sercu, zawsze piękny i zadbany. Sikorka jest postacią lubianą przez fanów również dlatego, że ma wyjątkowo wyrodną matkę, która nie ma żadnych zasad i hamulców. Nie jest, ani sympatyczna, ani nawet uczuciowa - Lucyna (Anna Samusionek) to bezwzględna złodziejka, która okradła nawet własną córkę!

Czytaj też: Ala z M jak miłość pokazała chłopaka. Ukochany 19-letniej Alicji Ostolskiej to piłkarz Legii Warszawa - ZDJĘCIA

Grająca tego aniołka w "Na dobre i na złe" Marta Żmuda Trzebiatowska zdecydowała się jednak pokazać światu "pazurki". Piękną aktorkę poruszył post Agnieszki Kaczor-Peli na temat nowego trendu w mediach społecznościowych, w którym gwiazdy pokazują się nieupiększone, bez makijażu, w dresach i innej domowej stylizacji. Tancerka jest temu przeciwna, uważając, że jest to "moda na brzydotę", a jednym z obowiązków gwiazd i celebrytów jest modelowanie piękna i dobrego stylu. Żmuda Trzebiatowska dołączyła do tych osób, które kompletnie się z tym zdaniem nie zgadzają! 

Zobacz koniecznie pełną wypowiedź Hani Sikorki o świcie celebrytów TUTAJ. 

Na dobre i na złe: Marta Żmuda Trzebiatowska przejechała się po show biznesie! Pokazała jaka jest naprawdę - WIDEO
Na dobre i na złe: Marta Żmuda Trzebiatowska (Hania Sikorka)

i

Autor: Instagram

- Wierzę, że miała dobre intencje, tylko niefortunnie sformułowała co ma na myśli - Hania z "Na dobre i na złe" odniosła się bezpośrednio do postu tancerki. - Ja do zawsze jestem tym zmęczona! To jest to, co w tym świecie show-biznesu od samego początku mi się bardzo, bardzo nie podobało!

Gwiazda medycznego hitu TVP2 pokazała się w zamieszczonym materiale WIDEO bez makijażu, ze świecącą się cerą i bez cienia szminki. Za to jej główną ozdobą stał się "cięty" język, którym Żmuda Trzebiatowska rozprawiła się z nieprawdziwym światem polskiego show biznesu!

Żmuda Trzebiatowska, czyli Hania z "Na dobre i na złe" przyznała, że na wielkie okazje - np. premiery filmów, czy promocję seriali - zawsze maluje się i wybiera stylizacje, bo jak sama powiedziała: "Chcę się po prostu fajnie czuć"

- Ja zawsze byłam w tym świecie show-biznesu, ale tak jedną nogą mnie w nim nie ma. Stoję tak z boku i obserwuję to wszystko, tych kolorowych ludzi… Bywam nimi zafascynowana czasami, ale to nie jest do końca mój światKocham mój zawód, ale to co mi przeszkadza w tej mojej pracy to jest ta sztuczność! Wielu z was myśli, że mój zawód to udawanie. Ale to jest filtrowanie przez siebie i poszukiwanie prawdy! - wyrzuciła z siebie gwiazda "Na dobre i na złe" w emocjonującym WIDEO, które opublikowała nas swoim profilu na Instagramie. 

Zobacz koniecznie: Wstrętne plotki o Teresie Lipowskiej. Gwiazda M jak miłość oburzona doniesieniami o nagłej śmierci!

Na dobre i na złe: Marta Żmuda Trzebiatowska (Hania Sikorka)

i

Autor: Instagram
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze