Na dobre i na złe. Maks Beger w końcu znajdzie miłość?! Fani są pewni, że wreszcie się zakocha

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Maks Beger w końcu znajdzie miłość?! Fani są pewni, że wreszcie się zakocha

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Maks Beger w końcu znajdzie miłość?! Fani są pewni, że wreszcie się zakocha

2022-09-07 14:12

Maks Beger (Tomasz Ciachorowski) wreszcie znajdzie miłość w nowym sezonie "Na dobre i na złe"? Na to liczą fani i już pojawiają się spekulacje, że lekarz wreszcie zakocha się w pięknej kobiecie. Nowe odcinku "Na dobre i na złe" przyniosą zmiany w życiu Begera, który ma za sobą wiele nieudanych relacji i skandale z oskarżeniami o molestowanie seksualne. Jak widać, istnieje duża szansa na poważniejsze uczucie do Oliwki (Irmina Liszkowska), stażystki, z którą kardiolog zaczął schadzki jeszcze w poprzednich odcinkach.

Maks Beger zakochany w nowym sezonie "Na dobre i na złe"?

Maks z "Na dobre i na złe" jest świetnym specjalistą, co niejednokrotnie udowodnił, np. pomagając Indze (Małgorzata Neczyperowicz), matce 6-letniego Antka (Oskar Grzegorzewski), która pojawiła się w Leśnej Górze w poprzednich odcinkach "Na dobre i na złe", a kardiolog uratował dziecku życie. Niestety Beger nie cieszy się zbyt dobrą opinią jako człowiek, a przez oskarżenia o molestowanie rozstał się z Agatą (Emilia Komarnicka-Klynstra). Przez szemraną przeszłość lekarza niektóre osoby chciały ugrać coś dla siebie. Mowa o podłej zagrywce Leny (Weronika Zubowicz), która oskarżyła go o molestowanie, choć do niczego takiego nie doszło. Sprawa się wyjaśniła, niesmak jednak pozostał. Teraz lekarz skupi się na kontynuowaniu znajomości z intrygującą Oliwią, a fani spekulują, że to może być prawdziwe uczucie!

Przeczytaj też: Na Wspólnej, odcinek 3492: Iga w ciąży! Nie powie Michałowi, że urodzi jego dziecko - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Na dobre i na złe. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Romans z Oliwią wyjdzie na jaw w "Na dobre i na złe" po wakacjach?

Schadzki z Oliwią, piękną stażystką z Leśnej Góry zaczęły się już przed przerwą wakacyjną w "Na dobre i na złe". Jako pierwsza o romansie kardiologa z młodą dziewczyną dowiedziała się Gloria (Aleksandra Grabowska), która ostrzegała ją przed kontynuowaniem znajomości, ale to nic nie dało. Pewnym jest, że Maks postara się zachować tajemnicę, bo dobre wie, że romans z młodszą stażystką to nie nie dobry pomysł. Na oficjalnym koncie "Na dobre i na złe" na Instagramie pojawiło się jednak zdjęcie, gdzie Beger pozuje z Oliwią, a administratorzy podsycają ciekawość widzów i zapowiadają, że "Idzie nowe!".

Fani "Na dobre i na złe" czekają jak rozwinie się wątek Maksa i Oliwii. - Pasują do siebie, mam nadzieję, że będą razem?❤️ - pisze jedna z widzek. Będzie miłość chyba pomiędzy nimi albo przelotne coś ? Coś mi się wydaje ? - dodaje kolejna. Wszystko okaże się już niebawem, ale bardzo możliwe, że fani się nie mylą, a Maks wreszcie się zakocha!

Sprawdź: Barwy szczęścia, odcinek 2651: Sławka pozbędzie się Patryka i Justina! Tylko tak zdoła ocalić Żabcię

Najnowsze