Barwy szczęścia, odcinek 2651: Sławka pozbędzie się Patryka i Justina! Tylko tak zdoła ocalić Żabcię

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2651: Sławka pozbędzie się Patryka i Justina! Tylko tak zdoła ocalić Żabcię

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2651: Sławka pozbędzie się Patryka i Justina! Tylko tak zdoła ocalić Żabcię

2022-09-07 20:07

W 2651 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach (emisja w środę 7.09.2022 o 20.10 w TVP2) Sławka (Ewelina Serafin) postanowi wziąć relacje Żabci (Hanna Klepacka) i Damiana (Michał Lesień-Głowacki) w swoje ręce! Zakochani po ostatnim pocałunku ewidentnie będą mieli się ku sobie, jednak nie znajdą miejsca, w którym mogliby skonsumować swój związek. Wtedy w 2651 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej z pomocą przyjdzie im Jezierska, która dla dobra Ani pozbędzie się z mieszkania nie tylko Patryka (Konrad Skolimowski), ale i Justina (Jasper Sołtysiewicz). Żabcia i Damian będą mieli wolną chatę, ale nie wszystko potoczy się po ich myśli! Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2651 - środa, 7.09.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2651 odcinku „Barw szczęścia” Żabcia będzie przekonana, że pośpieszyła się z całowaniem Damiana i zmieni wobec ukochanego taktykę. Jej zachowania kompletnie nie będzie mogła zrozumieć Sławka, która olśni przyjaciółkę, że skoro Wójcik się do niej odezwał, to podobał mu się ich pocałunek i chce kontynuacji ich znajomości, a nawet może i czegoś więcej. W 2651 odcinku „Barw szczęścia” Sławka będzie zdegustowana postępowaniem Ani i sama postanowi wziąć sprawy w swoje ręce! Jezierska postanowi pomóc przyjaciółce i sprawić, aby jej związek z Damianem wszedł w kolejny etap, dlatego zdecyduje się zwolnić jej mieszkanie, a usunięcie z niego domowników weźmie na siebie!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2659: Luiza i Mirek staną na drodze szczęścia Żabci i Damiana! Nigdy nie zamieszkają razem – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Sławka załatwi Żabci wolną chatę na seks z Damianem w 2651 odcinku „Barw szczęścia”!

W 2651 odcinku „Barw szczęścia” Patrykowi wypadnie niespodziewany kurs do Giżycka, co Sławka postanowi wykorzystać. Jezierska dokładnie wypyta go, o której planuje wrócić, a gdy dowie się, że syna nie będzie praktycznie cały wieczór, to postanowi pozbyć się z domu również i Justina! Pech sprawi, że tego dnia Skotnicki będzie pracował zdalnie, jednak tuż po pracy Jezierska poprosi go o pomoc w magazynie, dzięki czemu będzie miała go ciągle na oku i całkowicie zwolni Żabci mieszkanie na jej pierwszy wspólny raz z Damianem w 2651 odcinku „Barw szczęścia”! Oczywiście, natychmiast poinformuje o tym przyjaciółkę, która aż nie będzie mogła uwierzyć w swoje szczęście!

- Wszystko załatwione. Już nie musicie się czaić jak licealiści. Macie z Damianem wolną chatę – przekaże Sławka.

- Ale jakim cudem? – zdziwi się Żabcia.  

- Patryk ma kurs na Mazury, wróci w nocy. Justina biorę na siebie. Mam już pewien pomysł. Ważna rzecz Damian musi zniknąć przed północą – ostrzeże ją.

- Jak u Kopciuszka? A co jak nie zniknie, to samochód się zamieni w dynię? – zaśmieje się.

- Nie, domownicy wrócą, a to chyba gorzej, co? – zauważy Jezierska.

- Jesteś super przyjaciółką, ja nie wiem jak ja ci się odwdzięczę – ucieszy się Ania.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2657: Obrzydliwy szantaż Irenki. Tak zmusi Tolka, aby się z nią ożenił – ZWIASTUN

Patryk zepsuje plan Sławki w 2651 odcinku „Barw szczęścia”!

Niestety, w 2651 odcinku „Barw szczęścia” nie wszystko potoczy się po myśli Sławki, a tym bardziej Żabci! Faktycznie, Damian będzie chętny na coś więcej i nawet da się zaprosić Ani do siebie na „herbatę”, ale samotne chwile zakochanych nie potrwają długo! Tuż po tym jak Żabcia i Damian wejdą do mieszkania, zaczną się całować i rozbierać do mieszkania wejdzie Patryk, który uwinie się ze swoim kursem szybciej niż przypuszczał! Jezierski nakryje kochanków w 2651 odcinku „Barw szczęścia” i przerwie ich namiętne chwile, a tym samym zepsuje plan własnej matki!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2657: Koszmar Aleksa! Borys już nie będzie chciał wychowywać nieślubnego syna Aldony

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Sławka organizuje schadzkę Żabci i Damianowi w 2651 odcinku "Barw szczęścia" >>>

Najnowsze