Na dobre i na złe, odcinek 780: Koniec romansu Agaty i Maksa? Na jaw wyjdą niewygodne fakty

2020-09-16 12:13 Aleksandra Niedźwiedź
Na dobre i na złe odc. 780. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 780. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra)

Romans Agaty i Maksa w „Na dobre i na złe” kwitnie. Wszystko zacznie się jednak komplikować, gdy w 780 odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, co naprawdę ich łączy. Pielęgniarka Dagmara nie zamierza się bezczynnie przypatrywać kolejnym podbojom przystojnego lekarza.

Tomasz Ciachorowski: Zdradził, jak spędził 40. urodziny. Zapamięta to na zawsze! #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wszystko wskazuje na to, że niepoprawny kobieciarz, jakim dotąd był doktor Beger (Tomasz Ciachorowski) tym razem poważnie się zaangażuje. Przystojny kardiolog nie ustaje w zabiegach o względy Agaty (Emilia Kormarnicka-Klynstra), której u boku kolegi z pracy udało się wreszcie zapomnieć o dawnym uczuciu do Szczepana (Kamil Kula). Sielanka zakochanych wkrótce jednak może się skończyć.

Nie wszystkim w Leśnej Górze spodoba się łącząca ich relacja. Gdy pielęgniarka Dagmar (Maryla Morydz) odkryje ich tajemnicę, natychmiast postanawia ostrzec lekarkę przed Begerem, który w szpitalu zdążył dorobić się już złej reputacji, a to dopiero początek kłopotów, które czekają na parę.

Najnowsze