Na dobre i na złe. Jędrek ma słabość do Blanki. Co łączy Iwo Wicińskiego i Polę Gonciarz prywatnie? WIDEO

2019-07-20 14:35 Ag
Na dobre i na złe, odc. 745. Jędrek (Iwo Wiciński), Blanka (Pola Gonciarz)
Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe, odc. 745. Jędrek (Iwo Wiciński), Blanka (Pola Gonciarz)

W "Na dobre i na złe" Pola Gonciarz (20 l.) i Iwo Wiciński (15 l.) są jak rodzeństwo, a co ich łączy w życiu prywatnym? Serialowi Blanka i Jędrek grają razem od prawie roku, a w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 ich wątek jeszcze bardziej się rozkręci. Jak układa się ich praca na planie? Z relacji zza kulis "Na dobre i na złe" widać wyraźnie, że świetnie się ze sobą dogadują, choć czasem dochodzi do spięć. Zobaczcie co powiedziały gwiazdy "Na dobre i na złe" o ich relacji!

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 nowe odcinki od środy, 4.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Pola Gonciarz, czyli Blanka Consalida z "Na dobre i na złe" doskonale wstrzeliła się w oczekiwania fanów serialu i na swoim vlogu na Youtubie zaczęła pokazywać zakulisowe ujęcia z planu. Dzięki jej relacjom internauci mogą zobaczyć jak wygląda dzień na planie "Na dobre i na złe", a także jak pracuje jej się z innymi aktorami. 20-latka coraz więcej scen kręci z ekranowym przybranym bratem, czyli Jędrkiem.

Iwo Wiciński do obsady "Na dobre i na złe" dołączył niespełna rok temu, a już stał się ważną częścią całej ekipy. Tak jak Jędrek, który od pierwszego spotkania z Wiktorią Consalidą (Katarzyna Dąbrowska) w 719 odcinku "Na dobre i na złe" wywarł ogromne wrażenie na lekarce. Wiki pokochała Jędrka i postanowiła go adoptować. Czy jej się uda? To się okaże w nowym sezonie po wakacjach 2019.

Zobacz koniecznie: Powrót Adama z Na dobre i na złe! Grzegorz Daukszewicz w nowej roli w kolejnym serialu

Katarzyna Dąbrowska na wakacjach. Gdzie wypoczywa gwiazda "Na dobre i na złe"?

Kiedy serialowa Blanka na swoim filmiku z planu "Na dobre i na złe" zapytała Jędrka o pracę w serialu i łączące ich relacje, padła zaskakująca odpowiedź. - Nie jest źle... Ale ta Pola Gonciarz! Ja nie wiem... - Wiciński chciał jak najbardziej podkręcić atmosferę wokół ich wątku. - Ja dostaję bardzo często pytania "Jak ci się pracuję z Iwo?". I zawsze mówię "No beznadziejnie... Spóźnia się, nie zna tekstu..." - przyznała Gonicarz.

- Rozumiem, ale tak ciągle być uśmiechniętym?
- Myślisz, że to jest złośliwe, czy co?
- Myślę, że w tym jest jakiś podtekst, którego jeszcze nie zrozumiałem... - stwierdził serialowy Jędrek. A przyjaciółka odgryzła mu się złośliwą ripostą. -Może musisz dorosnąć!

Prawda jest jednak taka, że młode gwiazdy "Na dobre i na złe" nadają na tych samych falach, mają świetny kontakt, a to przekłada się na tzw. "chemię", którą widać między ich bohaterami. Bardzo wiarygodnie wypadają bowiem jako serialowe rodzeństwo!

Nie przegap: Na dobre i na złe. Pola Gonciarz ujawnia brutalną prawdę o szpitalu w Leśnej Górze! Tak oszukują widzów - WIDEO

Najnowsze