Na dobre i na złe. Hania i Michał zapowiadają koniec matołków! Sikorka i Wilczewski znikną w nowym sezonie? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Hania i Michał zapowiadają koniec matołków! Sikorka i Wilczewski znikną w nowym sezonie? - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Hania i Michał zapowiadają koniec matołków! Sikorka i Wilczewski znikną w nowym sezonie? - ZDJĘCIA

2022-07-13 13:22

Matołki znikają z "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej. Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michał (Mateusz Janicki) spróbują odratować swój związek, który upadł po pojawieniu się Korbana (Mikołaj Roznerski) i zawrocie głowy Sikorki na punkcie policjanta. Nowe odcinki "Na dobre i na złe" po wakacjach przyniosą duże zaskoczenie dla fanów wątku matołków, a najbardziej szokuje najnowszy wpis, który potwierdza, że Żmuda Trzebiatowska oraz Janicki kończą pracę na planie! Oboje zapowiedzieli koniec matołków... Co się wydarzy? Zobacz ZDJECIA.

Koniec Hani i Michała w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach?! 

Hania i Michał znów spróbują zawalczyć o miłość, którą zniszczyło pojawianie się Piotra Korbana, do ślubu matołków nie doszło, a lekarze przeżyli koszmar, bo Wilczewskiego oskarżono o spowodowanie śmierci policjanta. Wszystko wskazuje na to, że matołki pogodzą się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach", ale na profilu Marty Żmudy Trzebiatowskiej na Instagramie pojawił się post, w którym aktorzy żegnają się z serialem!

- Czekamy na ostatnie ujęcie ????? - napisała aktorka, a fani od razu zaczęli komentować wspaniałą pracę ulubionej pary na planie. 

- Czekam z niecierpliwością na spotkania co tydzień z całą ekipą. ?, - Pracujecie teraz by umilić nam czas potem , czekam na cotygodniowe spotkania z wami ❤❤, - Ostatnie ujęcie z tomografi komputerowej ma się rozumieć?... bo stąd też ta powaga. ?Życzę Wam wspaniałego wieczoru, Droga M. ❤️❤️❤️?????? - piszą fani. 

Sprawdź: Stulecie Winnych 5. Arkadiusz Janiczek zdradził o czym będzie nowy sezon! Tylko u nas: kto zagra młodą Bronię?

Co dalej z Hanią i Michałem z "Na dobre i na złe" po wakacjach?

Przed Sikorką i Wilczewskim trudny czas w "Na dobre i na złe". Spróbują się pogodzić, ale w życiu obojga pojawią się nowe osoby. Hania pozna łudząco podobnego do Korbana Miłosza (Mikołaj Roznerski), który znów zajmie jej myśli. Do tego do Leśnej Góry dołączy specjalistka pediatrii Olena (Tetiana Malkova), która zdecydowanie zainteresuje się Wilczewskim...

Chociaż Marta Żmuda Trzebiatowska ogłosiła czekanie na ostatni klaps na planie "Na dobre i na złe", chodzi oczywiście o przerwę wakacyjną, kiedy aktorzy udają się na odpoczynek. Nowe odcinki serialu są już nagrane, ale muszą poczekać z emisją do września. Fani nie mogą doczekać się dalszych losów matołków.

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość rozpala zmysły na wakacjach! Adriana Kalska w bikini wyłania się z morza - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Powrót dziadka Michała! Chory Cezary złoży mu ważną obietnicę
Najnowsze