Na dobre i na złe. Falkowicz skończy żałobę po Kasi! Znajdzie nową mamę dla małego Edzia

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Falkowicz skończy żałobę po Kasi! Znajdzie nową mamę dla małego Edzia

Na dobre i na złe. Falkowicz skończy żałobę po Kasi! Znajdzie nową mamę dla małego Edzia

2021-08-18 16:59

Na początku najnowszego sezonu "Na dobre i na złe" Falkowicz (Michał Żebrowski) nie będzie mógł pozbierać się po śmierci Kasi Smudy (Ilona Ostrowska). Zaniedba obowiązki i poświęci się opiece nad malutkim Edziem (Ksawery Sudoł). Nawet Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka) zaproponuje swoją pomoc w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021, co spotka się ze stanowczym odrzuceniem. Przyjdzie jednak moment, kiedy Andrzej zbierze w sobie siły i skończy żałobę. Wtedy właśnie do jego życia wkroczy tajemnicza kobieta, która stanie się mamą dla małego Edzia!

Nowa miłość Falkowicza w "Na dobre i na złe"? Będzie mamą Edzia 

Początkowo w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 Falkowiczowi będzie bardzo trudno pozbierać się po śmierci Kasi Smudy. Zostawiła go z dwójką małych dzieci, a Andrzej poświęci karierę, by zapanować nad domem. Sama Matylda (Amelia Czaja) zauważy, że ten kompletnie sobie nie radzi, więc z pomocą w nadchodzących odcinkach "Na dobre i na złe" przyjdzie Alina Fisher. Spotka się z odrzuceniem i urażoną dumą Andrzeja. 

Problemy Falkowicza zauważy też Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), która przyzna Matyldzie rację, że Falkowicz nie radzi sobie najlepiej. Całą sytuację pogorszy fakt, że wkrótce w "Na dobre i na złe" obok Andrzeja wprowadzi się gwiazdor disco-polo, Bolek (Sławomir Zapała). To zrodzi nowe konflikty. 

Przeczytaj: M jak miłość. Mateusz zabity przez sobowtóra? Mostowiak zginie kiedy morderca ukradnie mu tożsamość?!

Hania odchodzi z Na dobre i na złe? Marta Żmuda Trzebiatowska pożegnała się z planem! - WIDEO, ZDJĘCIA

Dodatkowo w "Na dobre i na złe" Falkowicz nie będzie wiedział, że wychowuje nie swoje dziecko. W szpitalu doszło bowiem do pomyłki, a Andrzej będzie niczego nieświadomy. Tak naprawdę chłopiec ma na imię Krystianek i jest synem gwiazdy disco polo Bolka, który stanie się jego sąsiadem! To nie wszystko, bo w "Na dobre i na złe" Falkowicz otrząśnie się z żałoby po Kasi i znajdzie dziecku nową mamusię! Wszystko za sprawą jednego ze spacerów z małym Edziem, podczas którego Falkowicz spotka przemiłą panią Jadwigę (Aldona Jankowska). Zaczną ze sobą rozmawiać, a kobieta zrobi na lekarzu wielkie wrażenie. 

Przeczytaj: Adriana Kalska w sukni ślubnej! Ślub z Roznerskim w M jak miłość już wzięła. Teraz kolejny! - ZDJĘCIA

Czy pani Jadwiga w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" stanie się miłością życia Andrzeja, która zastąpi mu Kasię? Nie, ale za to będzie nową mamą dla małego Edzia. Falkowicz zaproponuje kobiecie, że mogłaby u niego pracować w roli niani. Jej temperament i entuzjazm spodoba się lekarzowi. Niestety okaże się, że pani Jadwiga pracuje już dla Bolka i to jemu pomaga! Falkowicz nie podda się jednak tak łatwo i zacznie myśleć nad sposobami, które przekonałyby kobietę do podjęcia u niego roli niani. 

Najnowsze