M jak miłość. Mateusz zabity przez sobowtóra? Mostowiak zginie kiedy morderca ukradnie mu tożsamość?!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Mateusz zabity przez sobowtóra? Mostowiak zginie kiedy morderca ukradnie mu tożsamość?!

M jak miłość. Mateusz zabity przez sobowtóra? Mostowiak zginie kiedy morderca ukradnie mu tożsamość?!

2021-09-21 21:44

Mateusz zginie w "M jak miłość", a Krystian Domagała zostanie uśmiercony w makabrycznych okolicznościach, by jego miejsce zajął inny aktor? To już pewne, że w 1595 odcinku "M jak miłość" Mateusza Mostowiaka będzie udawał podejrzany młody mężczyzna, który pojawi się w hotelu we Wrocławiu ubrany w jego ciuchy, z jego dokumentami. Będzie wyglądał jak sobowtór syna Marka (Kacper Kuszewski), ale uwagę zwróci też jeden szczegół. Oskar Zych (Krystian Shepherd) zacznie udawać Mateusza nie bez powodu! Zabił go, ukrył ciało, żeby ukraść mu tożsamość? Oto co już wiadomo!

"M jak miłość" odcinek 1595 po wakacjach - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć Mateusza w "M jak miłość" w 1595 odcinku to jedna z hipotez jaka będzie brana pod uwagę przez policję podczas poszukiwań zaginionego Mostowiaka. Choć funkcjonariusze wpadną na jego trop w Gdyni, to były komendant policji w Lipnicy, a zarazem przyjaciel rodziny Staszek (Sławomir Holland) na specjalną prośbę Barbary (Teresa Lipowska) ustali coś jeszcze. Właśnie Staszek odkryje, że już po zaginięciu Mateusz wziął kredyt nad morzem i w tym momencie ślad po nim się urwie. Nie na długo, bo w 1595 odcinku "M jak miłość" Mateusz Mostowiak zgłosi się na recepcję hotelu we Wrocławiu. Tyle, że to nie będzie on! Pod syna Marka podszyje się Oskar Zych! Wyglądem do złudzenia przypominający młodego Mostowiaka!

Nie przegap: M jak miłość. To on będzie nowym Mateuszem Mostowiakiem! Zastąpi Krystiana Domagałę - ZDJĘCIA

Kim będzie sobowtór Mateusza w 1595 odcinku "M jak miłość"? To morderca, który go zabił, żeby ukraść mu dokumenty oraz tożsamość, zaciągnąć na niego kredyty? To na razie pozostaje jedną wielką tajemnicą produkcji "M jak miłość". Ale pewne jest to, że Oskar, który zacznie udawać Mateusza nie będzie miał dobrych intencji. Tatuaż na dłoni fałszywego Mostowiaka zrodzi nawet podejrzenia recepcjonistki w hotelu, że to jakiś bandyta. Nie zauważy jednak różnicy między wyglądem Mateusza ze zdjęcia w dowodzie osobistym, a mężczyzną, który stanie przed nią twarzą w twarz!

Koniec M jak miłość. Mateusz zabije się po zdradzie Lilki? Skoczy do rzeki w Grabinie

Sprawdź też: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę

Pewne jest także, w 1595 odcinku "M jak miłość" przerażona zaginięciem wnuka Barbara będzie przeczuwała jego śmierć. A przeczucia seniorki rodu prawie nigdy jej nie zawiodły. Nie bez znaczenia w wątku Mateusza w "M jak miłość", który może się skończyć zabójstwem jest fakt, że Krystian Domagała ze względu na maturę i studia odszedł z serialu. Scenarzyści nakręcą wokół sprawy Mostowiaka serię tajemniczych, wstrząsających zdarzeń, które rozegrają się w nowym sezonie "M jak miłość" od września!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze