Adriana Kalska w sukni ślubnej! Ślub z Roznerskim w M jak miłość już wzięła. Teraz kolejny! - ZDJĘCIA

i

Autor: Youtube Adriana Kalska w sukni ślubnej! Ślub z Roznerskim w M jak miłość już wzięła. Teraz kolejny! - ZDJĘCIA

Adriana Kalska w sukni ślubnej! Ślub z Roznerskim w M jak miłość już wzięła. Teraz kolejny! - ZDJĘCIA

2021-08-18 19:53

Iza z "M jak miłość" jest już po ślubie z Marcinem (Mikołaj Roznerski). Chociaż para przysięgała sobie miłość i wierność do końca życia, oboje wpadli w kryzys i nie wiadomo, czy w ogóle zdołają się porozumień. Póki co nie mogą sobie wzajemnie wybaczyć. Ślub Kalskiej w "M jak miłość" już był, a teraz przyszedł czas na kolejny! Pojawiły się zdjęcia pięknej aktorki w sukni ślubnej i z zupełnie innym partnerem. Niestety Adriana Kalska nie wydaje się być uszczęśliwiona kolejnym ślubem... Co na to wszystko Mikołaj Roznerski?

Iza z "M jak miłość" wcięła ślub z Marcinem, a teraz ucieka w sukni ślubnej przed kimś innym

Gwiazda "M jak miłość" pokaże się widzom w zupełnie nowej odsłonie. Dotąd fani kojarzyli ją głównie z rolą Izy w "M jak miłość", gdzie od dłuższego czasu wciela się w rolę żony Marcina Chodakowskiego. Ich ślub odbył się już jakiś czas temu, a oni ślubowali sobie miłość i wierność. Każdy spodziewał się, że nic nie jest w stanie ich rozłączyć. Niestety Iza i Marcin wpadli w "M jak miłość" w poważne kłopoty i obecnie żyją jak dwójka obcych ludzi.

Iza wcięła już ślub z Roznerskim w "M jak miłość", ale teraz przyszedł czas na kolejny! Wyciekają zdjęcia i nagrania Adriany Kalskiej w sukni ślubnej, ale tym razem nie pędzi przed ołtarz do Marcina. Aktorka wystąpiła w teledysku piosenkarki Lanberry, promującym nowy serial "Papiery na szczęście". Właśnie tam biega jak szalona w białej sukni. 

Przeczytaj: M jak miłość. To on będzie nowym Mateuszem Mostowiakiem! Zastąpi Krystiana Domagałę - ZDJĘCIA

Iza z "M jak miłość" jest po ślubie, co łączy ją z bohaterką "Papierów na szczęście" - Martą. Właśnie w tę postać wcieli się Adriana Kalska w nowym serialu TVN7. Marta, podobnie jak Iza, wyszła za mężczyznę, którego kochała, ale po drodze coś się zepsuło. Marta będzie związana z piłkarzem Krisem (Mateusz Kmiecik), u którego boku życie jak królowa. Niestety to tylko pozory, bo w rzeczywistości Marta nie będzie szczęśliwa i pomimo że przysięgała przed ołtarzem miłość, nie zniesie dłużej życia z mężem, który myśli tylko o sobie i pieniądzach. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3277: Bolesny koniec Anastazji i Tomka. Odejdzie na zawsze z księdzem Olkiem - ZDJĘCIA

Kalska wystąpiła więc w teledysku piosenki "Plan awaryjny" jako uciekająca panna młoda. Piosenka i teledysk mają być zapowiedzią serialu "Papiery na szczęście", dlatego w głównej roli obsadzono Kalską. Aktorka pokazała się w sukni ślubnej i wygląda, jakby uciekała sprzed ołtarza. Smutek kończy się w momencie, a którym kobieta zrzuca welon i sukienkę i biegnie dalej. Ta metafora miała prawdopodobnie pokazać, że serialowa Marta nie chce już dłużej życia grzecznej żony znanego męża i chce zacząć wszystko od początku. 

Przekonaj się jak Adriana Kalska wygląda w sukni ślubnej i obściskuje się z nowym partnerem w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze