Na dobre i na złe. Bart okrutnie okłamie Julkę. Straci na zawsze Burską?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Bart okrutnie okłamie Julkę. Straci na zawsze Burską?

Na dobre i na złe. Bart okrutnie okłamie Julkę. Straci na zawsze Burską?

W 820 odcinku "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry wróci Julka Burska (Aleksandra Hamkało). Żona Barta (Piotr Głowacki) przyjedzie tuż przed planowanym ślubem Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michała (Mateusz Janicki). Sikorka zwierzy się przyjaciółce, że zaczęła mieć wątpliwości z powodu zauroczenia przystojnym inspektorem Korbanem (Mikołaj Roznerski)... Tymczasem Bart będzie się głowił co zrobić z mroczną tajemnicą swojego romansu z Kazią (Zuzanna Lit). Wiele wskazuje na to, że pan doktor zdecyduje się okłamać swoją żonę. I to się w "Na dobre i na złe źle skończy!

"Na dobre i na złe". Julka pozna prawdę o romansie Barta. Nie wybaczy mu kłamstwa?

W 820 odcinku "Na dobre i na złe" po wielu miesiącach nieobecności wróci nareszcie długo wyczekiwana Julka Burska. Córka Jakuba (Artur Żmijewski) podejmie decyzję o powrocie od ojca z Niemiec z okazji ślubu Hani i Michała. Jednak w Leśnej Górze nic będzie taka jak się tego będzie spodziewała...

Po pierwsze, w nowym sezonie ""Na dobre i na złe" Hania właśnie Julce wyzna, że nie jest pewna, czy jeszcze chce wyjść za Michała. W głowie mocno zawróci jej do tego czasu boski Korban i jej tak pięknie zaplanowana przyszłość zawiśnie na włosku... Co gorsze, to nie ostatnia afera romansowa - w tej drugiej główną rolę zagrał mąż Julki! Bart nie będzie chciał przyznać się żonie do zauroczenia Kazią, licząc, że sprawa sama jakoś przycichnie. I zdaje się, że się pan doktor mocno przeliczy!

Zobacz koniecznie: Tragedia w Barwach szczęścia. Gej Darek nie zdąży pożegnać miłości swojego życia? Władek umrze sam w singapurskim szpitalu - ZDJĘCIA

Hania odchodzi z Na dobre i na złe? Marta Żmuda Trzebiatowska pożegnała się z planem! - WIDEO, ZDJĘCIA
Na dobre i na złe, odc. 808: Kazia (Zuzanna Lit)

i

Autor: Artrama

Kiedy Julka w 820 odcinku "Na dobre i na złe" będzie słuchała zwierzeń Hani, Bart zostanie przepytany przez swojego kolegę - radiologa Pawła (Marcin Sianko) o kwestię zachowania tajemnicy romansu z Kazią. Paweł zapyta wprost, czy Bart powie Julce o tym, że zakochał się w Kazi. 

- Nie mam o czym... - odburknie mu Bart. - To znaczy, nie twoja sprawa! - doda.

Wygląda na to, że w 820 odcinku "Na dobre i na złe" Bart nie powie nic Julce o Kazi. Ale cały szpital widział na własne oczy co się działo, więc prędzej czy później, prawda dotrze do Burskiej. Nie wykluczamy, że tajemnicę zdradzi Molenda, licząc na powrót dawnych uniesień z Julką... Czy wściekła za oszustwo Barta Burska zostawi go na zawsze? Przekonamy się już jesienią w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość. Ciężarna Patrycja nie wróci ze szpitala do domu. Dziecko Łukasza umrze?

Na dobre i na złe, odc. 808: Bart (Piotr Głowacki)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze