Monika i Jacek Mejer z Na dobre i na złe po latach znów razem w serialu. Jolanta Fraszyńska i Cezary Kosiński z nowych rolach - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Monika i Jacek Mejer z Na dobre i na złe po latach znów razem w serialu. Jolanta Fraszyńska i Cezary Kosiński z nowych rolach - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe

Monika i Jacek Mejer z Na dobre i na złe po latach znów razem w serialu. Jolanta Fraszyńska i Cezary Kosiński z nowych rolach - ZDJĘCIA

2022-07-21 13:46

Ostatni raz w "Na dobre i na złe" wystąpili razem 11 lat temu, ale niebawem Jolanta Fraszyńska i Cezary Kosiński znów pojawią się na ekranie w serialu. Co prawda już nie jako lekarze z Leśnej Góry, Monika Zybert i Jacek Mejer, którzy przez długi czas byli bliskimi przyjaciółmi, których łączyła wyjątkowa więź, lecz jako małżonkowie. Nowi bohaterowie grani przez Fraszyńską i Kosińskiego w obsadzie serialu "Tatuśkowie" nie będą mieli nic wspólnego z Moniką i Jackiem z "Na dobre i na złe". Trudno jednak będzie oprzeć się wrażeniu, że czas się cofnął i oboje wrócili do serialowej Leśnej Góry. Poznaj szczegóły i zobacz ich NOWE ZDJĘCIA z serialu.

Znani z "Na dobre i na złe" Jolanta Fraszyńska i Cezary Kosiński  znów wystąpią razem w serialu

Minęło już 11 lat od kiedy z "Na dobre i na złe" odeszli Jolanta Fraszyńska i Cezary Kosiński. Ostatni raz Monika Zybert i Jacek Mejer pojawili się razem w jubileuszowym 400 odcinku "Na dobre i na złe". Okazja była wyjątkowa, bo właśnie wtedy w szpitalu w Leśnej Górze odbywała się uroczystość i wielkie przyjęcie na cześć profesora Zyberta (Marian Opania), ojca Moniki, który świętował swój jubileusz. Jacek, który odszedł z Leśnej Góry trzy lata wcześniej, dokładnie w 2007 roku, przyjechał sam, bez swojej żony Alicji (Anna Cieślak). Wtedy też poznał męża Moniki, ortopedę, Krzysztof Jędras (Andrzej Bienias).

 Nie przegap: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

To było ostatnie chwile Moniki i Jacka w 400 odcinku "Na dobre i na złe". Kiedy ona przedstawiała Mejera mężowi, Jędras zrobił się nawet zazdrosny. - Jacek Mejer, mój wieloletni przyjaciel. Krzysztof Jędras, mój wielomiesięczny mąż - powiedziała wówczas Monika. Mimo, że Mejer kiedyś w "Na dobre i na złe" był bez wzajemności zakochany w Monice, został nawet ojcem chrzestnym jej córki Hani, to nigdy nie byli razem. Podczas składania gratulacji Jędrasowi, Jacek zaznaczył jakim skarbem jest Monika. - To ja jestem szczęściarą w tym związku. Mój mąż jest kochany, wspaniały, odpowiedzialny i bardzo się cieszę, że jest moim mężem - wyznała wtedy lekarka.

Jolanta Fraszyńska i Cezary Kosiński odeszli z "Na dobre i na złe", żeby ich miejsce mogli zająć inni bohaterowie. Monika bezpowrotnie opuściła Leśną Górą w 2011 roku, a Jacek w tym samym roku, choć wyjechał za granicę dużo wcześniej.

Sprawdź też: Kamil z M jak miłość o strasznej chorobie. Marcin Bosak musi się leczyć przez zepsute jedzenie! Przeszedł operację wycięcia guza, a teraz usłyszał taką diagnozę - ZDJĘCIA

Kogo Jolanta Fraszyńska i Cezary Kosiński zagrają w nowym serialu "Teściowie"?

Byłe gwiazdy "Na dobre i na złe" już w lipcu pojawiły się na planie nowego serialu Polsatu, "Teściowie", gdzie zagrają małżeństwo Ledwoniów, rodziców głównego bohatera Lucjana Ledwonia (Ignacy Liss). Ledwoniowie to skromna rodzina - bohaterka Fraszyńskiej będzie właścicielką osiedlowego salonu kosmetycznego, a jej mąż Roman, czyli postać Kosińskiego, to listonosz.

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Blanka z nowym facetem, a Radwan z żoną Gawryły
Najnowsze