Koniec Na dobre i na złe. Kubuś zobaczy zaginionego ojca! Piotr Gawryło wróci po latach w ostatnim 850 odcinku?

i

Autor: vod.tvp.pl Koniec Na dobre i na złe. Kubuś zobaczy zaginionego ojca! Piotr Gawryło wróci po latach w ostatnim 850 odcinku?

Koniec Na dobre i na złe. Kubuś zobaczy zaginionego ojca! Piotr Gawryło wróci po latach w ostatnim 850 odcinku? - ZWIASTUN

2022-05-26 8:44

Koniec sezonu "Na dobre i na złe" rozwiąże wreszcie sprawę zaginięcia Piotra Gawryły (Marek Bukowski), który zniknął wiele miesięcy temu i nie daje żadnego znaku życia? W ostatnim 850 odcinku "Na dobre i na złe" Kubuś (Wiktor Trojan) dostanie tajemniczą wiadomość od kogoś, kto będzie się podawał za Piotra. 6-letni syn Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki) i zmarłej Hany (Kamilla Baar) uwierzy, że przybrany tata się do niego odezwał. A potem Kuba zobaczy mężczyznę, który będzie wyglądał zupełnie jak Piotr! Czy Gawryło wróci w finale "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną? Sprawdźcie się jak to się skończy i zobaczcie ZWIASTUN.

"Na dobre i na złe" odcinek 850 ostatni przed przerwą wakacyjną - środa, 1.06.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Piotra Gawryły w ostatnim 850 odcinku "Na dobre i na złe" nie jest wcale przesądzony! Bo mężczyzna, który będzie się podawał za ojca Kubusia, męża Joanny Gawryło (Monika Kaleńska) może się okazać zwykłym oszustem. Przecież od wielu miesięcy ani Aśka, ani tym bardziej Kuba nie mają żadnych wieści od Piotra. Wyjechał na misję "Lekarzy bez granic", ale zaginął w tajemniczych okolicznościach. Później policja znalazła ciało mężczyzny, który miał przy sobie dokumenty Piotra i jego charakterystyczną chustkę, którą osłaniał głowę. Jednak sekcja zwłok nie potwierdziła, że to Piotr, więc nie wiadomo do tej pory czy Gawryło jeszcze żyje!

Na koniec sezonu "Na dobre i na złe" nastąpi kolejny zwrot w sprawie zaginięcia Piotra! I to w momencie kiedy Kubusia i Radwana połączy jeszcze silniejsza więź, gdy Krzysztof mocniej zaangażuje się w życie syna, a chłopiec zacznie go traktować jak prawdziwego ojca. Mimo, że o Piotrze wcale nie zapomni. W dniu przedstawienia Kubusia w przedszkolu Radwan i Joanna będą dumni z syna jak jeszcze nigdy. Przez krótką chwilę w ostatnim 850 odcinku "Na dobre i na złe" będzie się wydawało, że mogą razem stworzyć dla Kuby kochającą, bezpieczną rodzinę. Choć miłością Krzysztofa pozostanie nadal Blanka (Pola Gonciarz).

Nie przegap: Koniec Na dobre i na złe. Michał uniewinniony w ostatnim 850 odcinku! Tretter odkryje dlaczego prokurator Siekierski chciał go wsadzić do więzienia - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość. Bezpłodny Andrzej nie może być ojcem dziecka Julii! Badania Budzyńskiego nie kłamią. Za szybko uwierzy w cud poczęcia - ZDJĘCIA

Nagle w finale sezonu "Na dobre i na złe" Piotr Gawryło da o sobie znać, jakby wrócił po latach do Leśnej Góry. Kubuś dostanie tajemniczą, ale i podejrzaną wiadomość od kogoś, kto będzie się podawał za jego tatę. Osoba ta poprosi 6-latka, żeby nikomu o nim nie mówił, żeby utrzymał ten kontakt w sekrecie. Niedługo potem Kubuś zauważy na spacerze Piotra. Zobaczy mężczyznę, który będzie do złudzenia przypominał Gawryłę i będzie pewny, że widzi tatę. Nikomu jednak o tym nie powie, ani Krzysztofowi, ani Joannie.

Koniec Na dobre i na złe ZWIASTUN. Michał uniewinniony w ostatnim 850 odcinku!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze