Katia z M jak miłość zupełnie odmieniona! Joanna Jarmołowicz namiesza jako salowa Halinka w Leśnej Górze

2020-06-30 10:43 jkk
Katia z M jak miłość zupełnie odmieniona! Joanna Jarmołowicz namiesza jako salowa Halinka w Leśnej Górze
Autor: Artrama Katia z M jak miłość zupełnie odmieniona! Joanna Jarmołowicz namiesza jako salowa Halinka w Leśnej Górze

Joanna Jarmołowicz, kochana przez fanów jako Katia z "M jak miłość" przeszła totalną metamorfozę! W nowej roli salowej Halinki w "Na dobre i na złe" gwiazda mocno namiesza po wakacjach 2020 w Leśnej Górze! Ze zdjęć gwiazdy, publikowanych na jej profilu na Instagramie wygląda na to, że bohaterka "Na dobre i na złe" będzie pełna energii, radości i... szalonych pomysłów! Jak wam się podoba odmieniona Katia z "M jak miłość" w szpitalnym świecie?

Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Salowa Halinka podbije Leśną Górę? Totalna metamorfoza gwiazdy!  

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach zobaczymy Katię z "M jak miłość" w "Na dobre i na złe". To już pewne - Gruzinka opuściła Łukasza (Jakub Józefowicz) i fanów "M jak miłość" i zaszaleje w Leśnej Górze! W nowej roli będzie równie dynamiczna, ale i też zupełnie zmieni wygląd! Jaką Jarmołowicz zobaczymy po wakacjach 2020?

Na pewno Katia z "M jak miłość" będzie znacznie częściej się uśmiechać na początku swojej kariery w Leśnej Górze. Jednak metamorfoza gwiazdy będzie dotyczyła także jej fryzury i... kolorów! Włosy Jarmołowicz mają teraz ciemniejszy odcień, ale jej stroje będą głownie różowe!

Na dobre i na złe bez Marty Żmudy Trzebiatowskiej! Hania nie wróci do Michała w nowym sezonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Czy wy też kochacie różowy?! ♥️ Post udostępniony przez Joanna Jarmołowicz (@asiajarmolowicz)

N

Salową Halinkę fani poznali już w 776 odcinku "Na dobre i na złe". Od razu ooczucie humoru i temperament nowej bohaterki Jarmołowicz wywołały sporo radości wśród pacjentów i personelu szpitala w Leśnej Górze.

Halinka w "Na dobre i na złe" przypomina inną salową sprzed lat - Mariolkę (Agnieszka Dygant). Halinka w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 zaprzyjaźni się z inną, pełną radości bohaterką, bufetową Marią Zbieć (Grażyna Zielińska). Aktorka niedawno wróciła na plan i wszystko wskazuje na to, że matka Mareczka nawiąże przyjaźń z nową salową!

Joanna Jarmołowicz również na swoim profilu na Instagramie coraz bardziej przypomina Halinkę z "Na dobre i na złe". Jak pamiętamy, poród i wyjazd na stałe do Gruzji Katii w "M jak miłość" pełen był smutku i łez. Za to Halinka w Leśnej Górze będzie tryskać radością życia, a jej nowy styl tylko ten fakt pod kreśli! Losy Halinki w "Na dobre i na złe" będziemy mogli śledzić zaraz po wakacjach 2020.    

 

 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze