Hania odchodzi z Na dobre i na złe? Marta Żmuda Trzebiatowska pożegnała się z planem! - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Hania odchodzi z Na dobre i na złe? Marta Żmuda Trzebiatowska pożegnała się z planem! - WIDEO, ZDJĘCIA

Hania odchodzi z Na dobre i na złe? Marta Żmuda Trzebiatowska pożegnała się z planem! - WIDEO, ZDJĘCIA

Hania zniknie z "Na dobre i na złe"? Takie niepokojące wrażenie mogą odnieść fani serialowej Sikorki, którzy obserwują jej profil na Instagramie. Marta Żmuda Trzebiatowska wyraźnie powiedziała prosto do obiektywu, że zakończyła zdjęcia do nowego sezonu "Na dobre i na złe" i postanowiła od teraz zająć się wyłącznie przyjemnościami. Czy dojdzie do ślubu Hani z Michałem (Mateusz Janicki)? A może Sikorka po prostu "odfrunie" z boskim Korbanem (Mikołaj Roznerski)? Gwiazda "Na dobre i na złe" przyznała, że zamknęła też inny projekt filmowy, o którym zawsze marzyła. Co na to wszystko fani Hani Sikorki?

Hania z "Na dobre i na złe" pożegnała się z planem! To już koniec Sikorki?

Hania w "Na dobre i na złe" od lat kocha Michała, z wzajemnością. Fani serialu nie mogą się już doczekać, kiedy para lekarzy z Leśnej Góry stanie na ślubnym kobiercu i będą żyli długo i szczęśliwie. Jednak twórcy serialu nie pozwalają na takie łatwe zakończenia - w życiu Hani znów ostro namieszała jej wyrodna matka (Anna Samusionek). W dodatku ścigający złodziei przystojny policjant Piotr Korban wyraźnie wpadł Hani w oko, z wzajemnością... 

Jednak to wszystko co się dzieje w "Na dobre i na złe" to nic wobec dzisiejszego ogłoszenia Żmudy Trzebiatowskiej na jej profilu na Instagramie. Gwiazda z niewinnym uśmiechem pożegnała się z planem serialu!   

Zobacz też: Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko - ZDJĘCIA, WIDEO

Gwiazdy Na dobre i na złe przyznały, jakie łączą ich relacje. W serialu Michał i Piotr rywalizują o Hanię, a jak jest naprawdę?

- Lipiec był dla mnie bardzo pracowity, zatem sierpień ogłaszam miesiącem małych przyjemności. ?☕️???‍♀️??‍♀️ - napisała gwiazda "Na dobre i na złe" pod zdjęciem zrelaksowanej Sikorki. 

Żmuda Trzebiatowska nagrała również WIDEO, na którym wyjaśnia szczegółowo co się stało z "Na dobre i na złe" i drugim, międzynarodowym projektem filmowym. Czyżby aktorka raptem zapragnęła zamiast serialowych miłości bardziej intensywnie przezywać tę prawdziwą, z jej serialowym kolegą i rzeczywistym mężem, Kamilem Kulą? 

Jesteśmy już na półmetku wakacji, sierpień właśnie się zaczął. U mnie lipiec był wyjątkowo [pracowity. Zakończyłam zdjęcia do kolejnego sezonu serialu "Na dobre i na złe"! - ogłosiła Żmuda Trzebiatowska na swoim wideo.  - 30 lipca padł ostatni klaps na planie filmu "Indianin", polsko-czesko-słowackiej produkcji, w której brałam udział.  Dlatego sierpień u mnie będzie miesiącem drobnych przyjemności. 

Uspokajamy - na razie nic nie zapowiada, aby jedna z najjaśniejszych gwiazd "Na dobre i na złe" miała na dłużej pożegnać się z serialem. Żmuda Trzebiatowska nagrała wszystkie zaplanowane sceny do nowego sezonu serialu i postanowiła oddać się na chwilę słodkiemu "lenistwu".  

Nie przegap: Iza z "M jak miłość" ucieka w sukni ślubnej! Co się dzieje z Adrianą Kalską? - WIDEO

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze