Gwiazda Na dobre i na złe urodziła. Emilia Komarnicka-Klynstra i jej mąż Redbad pokazali pierwsze zdjęcie syna!

i

Autor: Instagram Gwiazda Na dobre i na złe urodziła. Emilia Komarnicka-Klynstra i jej mąż Redbad pokazali pierwsze zdjęcie syna!

Gwiazda Na dobre i na złe urodziła. Emilia Komarnicka-Klynstra i jej mąż Redbad pokazali pierwsze zdjęcie syna! Jakie imię wybrali?

2020-12-26 23:15

Wielka radość u aktorów z "Na dobre i na złe"! Emilia Komarnicka-Klynstra i jej mąż Redbad Klynstra-Komarnicki drugi raz zostali rodzicami. Serialowa Agata z "Na dobre i na złe" ogłosiła radosną nowinę. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia urodziła kolejne dziecko, także syna. Na rodzinnym zdjęciu pokazała nie tylko maleństwo, które niedawno przyszło na świat, ale także starsze dziecko, 2,5-letniego Kosmę! Tym razem para z "Na dobre i na złe" też wybrała oryginalne imię dla synka?

Jak ma na imię syn Emilii Komarnickiej-Klynstry i jej męża Redbada Klynstry-Komarnickiego?

Rodzina Emilii Komarnickiej-Klynstry i jej ukochanego męża Redbada właśnie się powiększyła o drugiego syna! Tę wspaniałą wiadomość aktorzy z "Na dobre i na złe" przekazali za pomocą Instagrama i Facebooka. Poród odbył się kilka dni temu, dlatego święta wszyscy spędzili już razem w domu.

"Słowo N A R O D Z E N I E nabrało dla nas w tym roku wyjątkowego, wielowymiarowego znaczenia. Nasz drugi Syn spędził je z nami. W Domu. ???? To najpiękniejszy prezent świąteczny, jaki mogliśmy sobie wyobrazić" - napisała serialowa Agata z "Na dobre i na złe". 

Na wyjątkowym rodzinnym zdjęciu Emilii Komarnickiej-Klynstry nie brakuje także jej starszego syna! Widać, że 2,5 letni Kosma cieszy się z narodzin brata. Czule głaszcze go po główce, trzymany na rękach przez tatę. Aktorka nie ujawniła czy drugi syn dostał równie oryginale imię jak Kosma.

Gwiazda "Na dobre i na złe" nie tylko podzieliła się swoim szczęściem, ale przy okazji przekazała życzenia dla wszystkich fanów. Nie trudno zauważyć jaki szczególny blask spełnionej mamy i żony od niej bije. W swoich postach na Instagramie często podkreśla bowiem jak wyjątkowa miłość łączy ją z mężem. Redbad Klynstra jest dla niej idealnym partnerem i ojcem dla ich synów.

"Kosma jest ogromnym szczęściarzem, ze ma takiego Tatę. Jego doskonały opiekun, pierwszy obrońca, wielki przyjaciel i autorytet. @redbad dziękuje, że jesteś tak wspaniałym Ojcem" - napisała w czerwcu z okazji Dnia Ojca.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1556: Ula przyzna się Bartkowi co strasznego zrobiła w Australii. Zdradziła męża z innym? WIDEO

Na krótko przed porodem Emilia Komarnicka-Klynstra zrezygnowała z roli w "Na dobre i na złe". Dlatego też doktor Agata Woźnicka już wkrótce wyjedzie z Leśnej Góry na dłuższy czas! Więcej TUTAJ >>>

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Żmuda Trzebiatowska wyjawia tajemnicę pierścionka zaręczynowego - WIDEO
Dołącz opis Korzystanie z tego kodu osadzania oznacza akceptację Regulaminu API aplikacji Instagram.
Najnowsze