Wyleciała z M jak miłość i nie do wiary z kim teraz musi grać Barbara Kurdej-Szatan - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Wyleciała z M jak miłość i nie do wiary z kim teraz musi grać Barbara Kurdej-Szatan - ZDJĘCIA

Wyleciała z M jak miłość i nie do wiary z kim teraz musi grać Barbara Kurdej-Szatan - ZDJĘCIA, WIDEO

Barbara Kurdej-Szatan przez lata grała w "M jak miłość" Joasię, o której serce walczyli nieszczęśliwie zakochany pisarz Michał Ostrowski (Paweł Deląg) z bogaczem Leszkiem Krajewskim (Sławek Uniatowski). Niestety, skandal, który wywołała Barbara Kurdej-Szatan wokół swojej osoby zakończył dla niej karierę w "M jak miłość", jak i w TVP w ogóle. Aktorka dostała teraz rolę w nowym serialu Polsatu "Domek na szczęście". Była gwiazda "M jak miłość" opublikowała na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIA z planu i włosy stają na głowie, kiedy widać z kim teraz musi grać Kurdej-Szatan! Musisz to zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ!

To już nie luksusy w "M jak miłość". Padniecie, jak zobaczycie, z kim teraz przyszło grać Kurdej-Szatan

Kiedyś Joasia w "M jak miłość" była jedną z najbardziej lubianych postaci. Niania Wojtka (Feliks Matecki) i Zosi (Julia Wróblewska) później i żona nieodżałowanego Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk) przez lata stworzyła postać "dziewczyny z sąsiedztwa", której trudno źle życzyć. W dodatku scenarzyści sagi rodu Mostowiaków tak pisali jej rolę, że można było jej czasem nawet współczuć.

Ostatecznie Kurdej-Szatan po politycznym skandalu w listopadzie zeszłego roku wyleciała w jednej chwili na bruk, a jej bohaterka w "M jak miłość" szybko zaręczyła się z Leszkiem i cały trójkąt zniknął z serialu. Bez Joasi nie ma tam także już miejsca dla Wojtka, a serialowa Zosia sama odeszła, bo poważnie ucierpiało jej zdrowie psychiczne. Tymczasem Kurdej-Szatan znów chwali się rolą w serialu, bo po wielu miesiącach ciszy, Polsat zaoferował jej jedną z głównych ról w nowej produkcji. Trzeba zobaczyć z kim dawna, pławiąca się w luksusach Joasia będzie grała w "Domku na szczęście" - w GALERII ZDJĘC!

Na materiale z planu "Domku na szczęście" - jako pierwsi o nowym serialu z udziałem tej aktorki pisaliśmy TUTAJ - Kurdej-Szatan uśmiecha się do widzów z niewielkiego ogrodu, znajdującego się na tyłach wiejskiego domku. Wokół niej krąży ekipa, która szykuje plan do kolejnych ujęć. Aż nagle zza kadru wyłania się... on. Musicie sami to zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ

Za plecami Kurdej-Szatan na planie "Domku na szczęście" idzie pracownik z parą zwierząt na smyczy. Tak wyprowadza się psy na spacery, ale nie tym razem. Kurdej-Szatan uśmiecha się na widok dwóch... kóz traktowanych jak rasowe "Yorki"! Tak teraz będzie wyglądał luksus bohaterki granej przez dawną Joasię z "M jak miłość". 

Jak pisaliśmy TUTAJ - Kurdej-Szatan zagra Mariannę, influencerkę, która razem z mężem Bartkiem (Rafał Zawierucha) pracownikiem banku, będzie musiała nagle przeprowadzić się na wieś. Do tej pory miejska bogaczka z dnia na dzień zajmie się prowadzeniem farmy strusi. W obsadzie "Domku na szczęście" pojawią się jeszcze m.in. Magdalena Stużyńska (znana jako Anka w "Przyjaciółkach") i Robert Wabich.

Nowy serial Polsatu "Domek na szczęście" to 2 już w ostatnim czasie polski remake ukraińskiego hitu. W drugim z nich, "Sługa narodu" rola Wołodymyra Zełeńskiego przypadła gwiazdorowi "Barw szczęścia", Marcinowi Hycnarowi.    

Wyrzucona z M jak miłość Barbara Kurdej-Szatan na planie nowego serialu
Najnowsze