Barbara Kurdej-Szatan pierwszy raz na planie nowego serialu! Była Joasią w M jak miłość, a tak będzie wyglądała Marianna - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram Barbara Kurdej-Szatan pierwszy raz na planie nowego serialu! Była Joasią w M jak miłość, a tak będzie wyglądała Marianna - ZDJĘCIA

Barbara Kurdej-Szatan pierwszy raz na planie nowego serialu! Była Joasią w M jak miłość, a tak będzie wyglądała Marianna - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-06-25 17:28

Barbara Kurdej-Szatan była gwiazdą "M jak miłość", ale właśnie oficjalnie potwierdziła, że zagra w nowym serialu i to główną rolę! Jako Joasia Chodakowska w "M jak miłość" była dobrą, ciepłą bohaterką, którą wszyscy kochali. Ostatni raz Kurdej-Szatan w tej roli pojawiła się ponad pół roku temu. Teraz jednak aktorka pochwaliła się kolejnym ekranowym wcieleniem i pokazała na Instagramie jak będzie wyglądała jako Marianna w nowym serialu Polsatu, "Domek na szczęście". Zobacz koniecznie pierwsze ZDJĘCIA i WIDEO Kurdej-Szatan z planu!

Barbara Kurdej-Szatan pokazała plan nowego serialu "Domek na szczęście"!

Barbara Kurdej-Szatan już nie jako Joasia w "M jak miłość", ale Marianna w nowym serialu "Domek na szczęście"! Jako pierwsi podaliśmy, że zwolniona z "M jak miłość" aktorka, ponad pół roku po tym jak straciła rolę, która przyniosła jej ogromną popularność i miłość widzów, pojawi się na ekranie jako zupełnie inna bohaterka. Dzień po tym jak ujawniliśmy, że Kurdej-Szatan będzie gwiazdą produkcji Polsatu,  "Domek na szczęście", ona sama na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się nową pracą i ogłosiła radosną nowinę, że po długiej przerwie wróci na ekrany.

W pierwszej relacji z planu zachrypnięta Kurdej-Szatan przekazała fanom, że to ważny dzień w jej zawodowym życiu, który zbiega się w czasie z pięknym wydarzeniem w Warszawie - "Paradą Równości 25.06.2022". - Ja trochę bez głosu. Dzisiaj dzień równości, dzień miłości, piękny dzień. Jestem właśnie na wsi, bo kręcimy nowy serial. Jest bardzo pięknie, bardzo przyjemnie -  podzielił się szczęśliwa, uśmiechnięta była gwiazda "M jak miłość", przed którą wiele pracowitych tygodni w nowej roli.

Nie przegap: Wyrzucona z M jak miłość Barbara Kurdej-Szatan wraca w nowej roli w serialu! Wiemy, kogo teraz zagra

Charakteryzacja Kurdej-Szatan w nowym serialu wskazuje na to, że Marianna, tak jak Joasia w "M jak miłość", będzie wyglądała na skromną, wrażliwą kobietę. Jako influencerka wcale nie będzie szokowała wyglądem, makijażem czy stylizacjami.

Zobacz w naszej GALERII ZDJĘCIA Barbary Kurdej-Szatan za planu nowego serialu "Domek na szczęście" >>>

Sprawdź też: Kinga odejdzie z M jak miłość? Katarzyna Cichopek poświęci rolę w serialu, bo dostała inną propozycję?

Data premiery nowego serialu z Kurdej-Szatan owiana tajemnicą!

Na razie nie wiadomo kiedy nowy serial z Kurdej-Szatan pojawi się na antenie. Ona sama także nie zna daty premiery "Domku na szczęście". - Nie wiem kiedy będzie emisja. Na razie kręcimy i mamy pierwsze dni zdjęciowe - zapowiedziała aktorka, którą teraz widzowie będą rozpoznawali nie jako Joasię z "M jak miłość", tylko Mariannę. Tak Kurdej-Szatan w "Domku na szczęście" będzie miała na imię. Jej bohaterka to influencerka, która razem z mężem Bartkiem (Rafał Zawierucha) pracownikiem banku, będzie musiała nagle przeprowadzić się na wieś i podjąć się prowadzenia nietypowego biznesu - farmy strusi. W obsadzie "Domku na szczęście" pojawią się jeszcze m.in. Magdalena Stużyńska i Robert Wabich.

Barbara Kurdej-Szatan, Anna Szymańczyk, Katarzyna Łochowska na planie nowego serialu Polsatu Domek na szczęście

i

Autor: Instagram Barbara Kurdej-Szatan, Anna Szymańczyk, Katarzyna Łochowska na planie nowego serialu Polsatu "Domek na szczęście"
Wyrzucona z M jak miłość Barbara Kurdej-Szatan na planie nowego serialu
Barbara Kurdej-Szatan ostatni raz w M jak miłość. Joasia odejdzie zakochana w Leszku i wreszcie szczęśliwa!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze