Ale wpadka na planie M jak miłość! Rafał Mroczek chciał się pochwalić przyjacielem, ale niechcący zamknął go w garderobie! To też gwiazda serialu! - WIDEO

i

Autor: Instagram Ale wpadka na planie M jak miłość! Rafał Mroczek chciał się pochwalić przyjacielem, ale niechcący zamknął go w garderobie! To też gwiazda serialu! - WIDEO

Wpadka w M jak miłość! Rafał Mroczek chciał się pochwalić przyjacielem, ale niechcący zamknął go w garderobie! To też gwiazda serialu! - WIDEO

2021-06-15 8:41

Wpadka na planie "M jak miłość"! Jedna z największych gwiazd serialu, czyli grający Pawła Zduńskiego Rafał Mroczek, opublikował na swoim profilu na Instagramie materiał WIDEO, na którym chwali się możliwością przychodzenia do pracy z przyjacielem. Na filmie widzimy ich radosne powitanie, ale już za sekundę okazuje się, że przyjaciel został sam zamknięty w garderobie! W dodatku to też serialowa gwiazda - czy znamy go z "M jak miłość"? Zobacz koniecznie WIDEO z planu serialu, opublikowane na profilu Mroczka na Instagramie!

Wpadka  na planie "M jak miłość"! Rafał Mroczek zamknął w garderobie bliskiego przyjaciela! Na szczęście wszystko się dobrze skończyło

Paweł z "M jak miłość", a dokładnie grający go Rafał Mroczek opublikował na swoim profilu na Instagramie WIDEO z planu serialu. Gwiazdor chciał w ten sposób podzielić się z fanami radością, że może przyprowadzać do pracy swoich bliskich. Ale Mroczek chyba jednak nie przewidział, co się tak naprawdę wydarzy...  

- Jest naprawdę spoko, kiedy do pracy może przyjechać z wami wasz pupil! - cieszy się na filmie WIDEO Rafał Mroczek do kamery w swoim telefonie i prowadzi widzów do garderoby. 

- Lizak, czekasz tutaj na pancia? Dobry, grzeczny pies... - mówi aktor do swojego czworonoga, który wyraźnie cieszy się na widok właściciela. 

Tyle, że już za moment w garderobie na planie "M jak miłość" okazuje się, że przyjaciel rodziny Rafała Mroczka jest przywiązany na smyczy do wieszaka w garderobie aktora! Psiak nie miał więc innego wyjścia jak być "grzecznym" i czekać na swojego pana... Prawdopodobnie takiego rozwiązania wymagają przepisy bezpieczeństwa - urwany ze smyczy Lizak mógłby nieźle narozrabiać w scenach granych właśnie do nowego sezonu serialu.  

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Ale wpadka na planie M jak miłość! Rafał Mroczek chciał się pochwalić przyjacielem, ale niechcący zamknął go w garderobie! To też gwiazda serialu!
M jak miłość: Rafał Mroczek (Paweł)

i

Autor: Instagram

Warto przypomnieć, że przyjaciel Rafała Mroczka jest z nim na różnych planach od 2016 roku. Aktor i pies Lizak - bo tego przyjaciela tu chodzi - poznali się w programie "Przygarnij mnie", w którym gwiazdy adoptowały zwierzaki ze schroniska. W ten sposób Lizak stał się członkiem rodziny gwiazdora, a następnie sam zagrał w "M jak miłość"! "Panowie" wystąpili też razem w polsatowskim show "Super pies". 

- Pamiętasz, jak grałeś Kminka w serialu? Chciałbyś jeszcze zagrać? Lubiłeś przyjeżdżać na plan, co? - zagaduje Rafał Mroczek do już uwolnionego Lizaka, który cieszy się z obecności pana i macha radośnie przed lustrem ogonem. 

Czy Lizak znów wystąpi w "M jak miłość" Przekonamy się w nowych odcinkach serialu po wakacjach 2021! 

Przeczytaj koniecznie: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Julka i Marcin Molenda znów będą mieli romans. Wszystko na oczach Barta!

M jak miłość: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: Instagram
M jak miłość: pies Rafała Mroczka (Paweł) Lizak

i

Autor: Instagram
M jak miłość: pies Rafała Mroczka

i

Autor: Instagram
M jak miłość: pies Rafała Mroczka Lizak, Rafał Mroczek (Paweł)

i

Autor: Instagram
Najnowsze