M jak miłość

Wielka wpadka w M jak miłość z chorym na białaczkę Jakubem! Nawet 3-letnie dziecko się domyśliło

"M jak miłość" zaliczyło niemałą wpadkę z umierającym na białaczkę Jakubem Karskim (Krzysztof Kwiatkowski). Oczywiście zauważyli to czujni fani serialu, którzy zapytali o jeden szczegół. Okazuje się też, że prawdy o skutkach ślubu Jakuba z Kasią (Paulina Lasota) domyśliło się nawet 3-letnie dziecko jednego z wiernych widzów "M jak miłość"! O co chodzi? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Ale wpadka w "M jak miłość"! Fani zauważyli jeden szczegół u umierającego Jakuba - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Wszyscy płakali, kiedy umierający Jakub w 1696 odcinku "M jak miłość" ożenił się z Kasią. Szybko jednak wyszło na jaw, że ceremonia była "oszustwem", bo ksiądz nie ma jeszcze święceń, ale i tak zdarzy się cud. Tego, jaki będzie ciąg dalszy historii wielkiej miłości chorego na białaczkę Karskiego i Kasi domyśliło się jednak nawet 3-letnie dziecko jednego z fanów serialu. 

- Wszyscy płakaliśmy! A mój 3-letni synek powiedział: "O, teraz on wyzdrowieje"!

Jak pisaliśmy TUTAJ - wiadomo już, że istotnie w 1700 odcinku "M jak miłość" po nieprawdziwym ślubie Kuby z Kasią wydarzy się prawdziwy cud i Karski zacznie zdrowieć! Tyle, że widzowie być może nawet nie zauważą tego na twarzy Jakuba... Dlaczego?  

- Tak na marginesie, czy produkcja mogłaby w końcu ucharakteryzować Jakuba aby wyglądał na osobę ciężko chorą po chemii? - zauważył jeden z fanów "M jak miłość". 

Ciężka choroba Karskiego faktycznie bardziej jest widoczna dzięki grze aktorskiej Krzysztofa Kwiatkowskiego, niż jakimkolwiek innym zabiegom. A jak Wy uważacie - produkcja "M jak miłość" powinna bardziej się postarać, aby ucharakteryzować Jakuba na umierającego człowieka? Dajcie znać w sondzie na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: M jak miłość. Wzruszające pożegnanie Wojtka Marszałka. Pokazali najpiękniejsze sceny z Emilianem Kamińskim - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Marcin wypełni ostatnią wolę Jakuba. Zajmie się Kasią
Sonda
Czy Jakub Karski w "M jak miłość" powinien być lepiej ucharakteryzowany na umierającego z powodu białaczki pacjenta?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze