M jak miłość

M jak miłość. Wzruszające pożegnanie Wojtka Marszałka. Pokazali najpiękniejsze sceny z Emilianem Kamińskim - ZDJĘCIA, WIDEO

Produkcja "M jak miłość" wzruszająco pożegnała serialowego Wojtka Marszałka. Emilian Kamiński, który od zawsze grał rolę kochającego ojca Magdy (Anna Mucha), męża Krysi (Hanna Mikuć) i dziadka małych Zduńskich zmarł po długiej i ciężkiej chorobie w Boże Narodzenie 2022. W "Kulisach serialu M jak miłość" poświęcono aktorowi i jego postaci specjalny fragment, w którym widzimy najmocniej wzruszające sceny z udziałem Marszałka. Aż łzy same cisną się do oczu... Zobacz To w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

M jak miłość. Ostatnie pożegnanie Wojtka Marszałka. Łzy same cisną się do oczu

Emilian Kamiński umarł 26 grudnia 2022 roku. W "M jak miłość" grał lekko szalonego, mocno kochającego ojca Magdy, męża Krysi i dziadka Miśka (Olek Bożyk), Lenki (Olga Cybińska) i bliźniaczek Zduńskich. Ostatnio Marszałek był mocnym wsparciem dla córki, która rozpaczała po zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) i szalonym dziadkiem, który wprowadzał Miśka w świat męskich zabaw. To z dziadkiem mały Zduński nauczył się łowić ryby i opiekował się zwierzętami. Śmierć aktora oznacza, że ten piękny czas dobiega końca. 

W ostatnich "Kulisach M jak miłość" produkcja serialu pokazała najpiękniejsze sceny z udziałem Marszałka. Trudno nie wzruszyć się widząc uśmiech, zabawne pomysły, które nie raz kończyły się domową katastrofą i wspierający udział w życiu rodzinnym Wojtka. Kiedy pożegnamy Marszałka w serialu?

Jak ujawniła Kinga z "M jak miłość", Katarzyna Cichopek Emilian Kamiński pracował jeszcze na planie serialu w październiku 2022. A to oznacza, że jeszcze zobaczymy sceny z Marszałkiem w nowym sezonie!

Na razie możemy przeżyć najpiękniejsze sceny z udziałem Marszałka w "M jak miłość" na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ! Z jakich akcji najlepiej wspominacie Wojtka?

Nie przegap: M jak miłość. Andrzej zamieszka z Magdą i ich nową córką Nadią w siedlisku? Odetnie się od chorej psychicznie Julii. Tylko tak uratuje rodzinę i siebie

Wzruszające pożegnanie Marszałka z M jak miłość. Najpiękniejsze sceny z Emilianem Kamińskim
Najnowsze