M jak miłość

M jak miłość. Andrzej zamieszka z Magdą i ich nową córką Nadią w siedlisku? Odetnie się od chorej psychicznie Julii. Tylko tak uratuje rodzinę i siebie

Andrzej (Krystian Wieczorek) w "M jak miłość" musi zamieszkać w siedlisku z Magdą (Anna Mucha) i ich adoptowaną córką Nadią (Mira Fareniuk)! Tylko w ten sposób Budzyński odetnie się od Julii (Marta Chodorowska), która właśnie okazuje się kompletną wariatką. Tylko tak Andrzej uratuje swoją rodzinę. Fani "M jak miłość" są absolutnie jednomyślni - ucieczka do siedliska to jedyne rozwiązanie dla szczęścia Budzyńskich! Sprawdź, czy tak się wydarzy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Andrzej zamieszka w siedlisku z Magdą i córką Nadią. Tylko tak odetnie się od wariatki Julii

Andrzej w "M jak miłość" uwikłał siebie, Magdę i całą rodzinę w paskudną historię. Budzyński dał się skusić słodkiej koleżance Julii i na konferencji we Wrocławiu zdecydowanie za dużo wypił. Efektem tej jednej nocy była ciąża Julii, strata dziecka po napadzie w parku i jedna wielka tragedia Magdy. Tymczasem okazuje się, że Malicka to kompletna wariatka, a w 1699 odcinku serialu będzie rozważać nawet próbę samobójczą! Co to oznacza dla małżeństwa Budzyńskich?

Julia w 1699 odcinku "M jak miłość" będzie w tragicznym stanie i okaże się, że tylko Andrzej jest w stanie jej pomóc. Niestety to oznacza, że uwikłany zostanie w jej sprawy jeszcze bardziej, niż wtedy, kiedy była w ciąży. Czy jest dla niego jakiś ratunek? 

Fani "M jak miłość" są w tej sprawie absolutnie jednomyślni. Andrzej musi uciekać przed Julią do siedliska i zaszyć się tam z rodziną, aby nie miała do niego dostępu. Tylko tak Budzyński ochroni rodzinę i siebie

- Andrzej powinien pogodzić z Magda i zamieszkać w siedlisku odizolować się od tej chorej Julii - czytamy w komentarzach widzów "M jak miłość" na profilu superseriale.se.pl na Facebook-u. 

- Ta Julia niech wyjedzie i zniknie, a Andrzej pogodzi się z Magdą 

- Kopnij to babsko w d......

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1699: Magda pozna prawdę o śmierci dziecka Andrzeja i Julii. To Kinga jej doniesie

M jak miłość. Dziecko Julii i Andrzeja umrze. Tak będą opłakiwali śmierć córki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze