M jak miłość

M jak miłość. Marszałek wystąpi w nowych odcinkach! Katarzyna Cichopek zdradziła, kiedy zagrał na planie. Wzruszające wspomnienie Kingi Zduńskiej – ZDJĘCIA, WIDEO

Marszałek w "M jak miłość" to ważna i dobra postać. Niestety, grający Wojtka od zawsze Emilian Kamiński odszedł w Boże Narodzenie 2022 po długiej i ciężkiej chorobie i teraz wszyscy się zastanawiają, jak zniknie z serialu. Serialowa córka Marszałka, Magda (Anna Mucha) pożegnała przyjaciela wzruszającym wpisem na Instagramie i ZDJĘCIAMI z 1483 odcinka "M jak miłość", kiedy ojciec prowadził ją do ślubu z Andrzejem (Krystian Wieczorek)... Tymczasem serialowa Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska zdradziła, że to jeszcze nie koniec! Marszałek zagra w nowych odcinkach, bo jeszcze niedawno pracował na planie! Zobacz koniecznie Marszałka w ostatnim odcinku "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Kiedy ostatni odcinek z Wojtkiem Marszałkiem? Katarzyna Cichopek zdradziła szczegóły z planu - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazdy "M jak miłość" żegnają kolegę z planu, przyjaciela i mentora, który odszedł w Boże Narodzenie po długiej i ciężkiej chorobie. Emilian Kamiński "osierocił" swoją serialową rodzinę, Anna Mucha napisała o tym wprost na swoim profilu na Instagramie. Do pożegnania dołączyła też Katarzyna Cichopek, Kinga Zduńska, która przy tej okazji ujawniła, że to jeszcze nie koniec i zobaczymy Wojtka Marszałka w nowych odcinkach!

- Kochany Panie Emilianie…Takiego będę Pana pamiętać. Uśmiechniętego, sypiącego kawałami jak z rękawa, szarmanckiego, z otwartym umysłem i sercem.Uwielbiałam każde nasze spotkanie na planie, gdzie wymienialiśmy się żartami, rozmawialiśmy o życiu, teatrze. Wiele Panu zawdzięczam - napisała Cichopek na Instagramie, żegnając mentora i przyjaciela nie tylko z planu "M jak miłość". Gwiazda jednak pokusiła się o wyznanie o ostatnich chwilach na planie serialu i okazuje się, że jeszcze zobaczymy Marszałka w nowych odcinkach! 

- Nie spodziewałam się, że nasze październikowe spotkanie na planie będzie naszym ostatnim. Cieszę się, że wtedy zaśpiewał Pan dla nas. I będę Pana pamiętać z gitarą w ręce - ujawniła Kinga z "M jak miłość" i dodała: - 

Serce mi dziś pękło. Wyrazy współczucia dla całej rodziny. Mistrzu, odpocznij teraz…

#RIP ??

Pod wpisem Cichopek na Instagramie pojawiły się kondolencje i wyrazy żalu fanów ról Emiliana Kamińskiego nie tylko z "M jak miłość". 

Obyśmy takich ludzi jak Pan Emilian spotykali na swojej ?? drodze to świat byłby inny✨️?

- ??????

- ????

Ostatni wyemitowany w TVP2 odcinek "M jak miłość", w jakim mogliśmy zobaczyć Wojtka Marszałka to 1682. Jak wtedy wyglądał - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Marszałek wystąpi w nowych odcinkach! Wzruszające wspomnienie Kingi Zduńskiej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze