Trudne chwile gwiazdy M jak miłość. Iga Krefft tłumaczy, że to przez ustawienie planet - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Trudne chwile gwiazdy M jak miłość. Iga Krefft tłumaczy, że to przez ustawienie planet - ZDJĘCIA

M jak miłość

Trudne chwile gwiazdy M jak miłość. Iga Krefft tłumaczy, że to przez ustawienie planet - ZDJĘCIA

2022-08-16 11:25

Gwiazda "M jak miłość" skarży się na spadek formy i złe samopoczucie. Iga Krefft tłumaczy, że ma to związek z układem planet, który powoduje, że można odczuwać dużą niechęć, a wręcz smutek. Aktorka nie pojawia się na planie "M jak miłość", bo ma przerwę wakacyjną, ale pewnym jest, że Ula Lisiecka zagości na ekranach od września. Razem z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) będą walczyć o spadek po ojcu Jakubczyku (Michał Breitenwald). W życiu prywatnym aktorki pojawiły się jednak przeszkody, ale ma radę, jak sobie z nimi poradzić.

Iga Krefft skarży się na złe samopoczucie. Gwiazda "M jak miłość" ma swoją teorię na ten temat

Iga Krefft nie pojawia się na planie "M jak miłość", bo ma przerwę od zdjęć, a na co dzień rozwija się artystycznie i udziela się na swoim koncie na Instagramie. Aktorka przyznała, że kiepsko się ostatnio czuje, na co miałby mieć wpływ układ planet. - Bardzo dziś ciężka aura i to nie przez wczorajsze imprezki niestety. Saturnie idź se już - napisała niezadowolona Krefft na Instagramie. Potem zaczęła tłumaczyć fanom, jak radzić sobie w takich sytuacjach.

- Moja recepta na takie dni jak dzisiaj, bo dużo osób do mnie napisało, że też czujecie właśnie taką ciężką aurę... To dla sceptyków, czy tam nie sceptyków teraz był generalnie taki trudny moment we wszechświecie, więc to jest normalne, że się teraz tak czujemy, tak mi się przynajmniej wydaje, więc polecam zrobić sobie coś miłego. Ja się wczoraj dzieliłam, że ja sobie kupiłam bilety na podróże, już specjalnie nawet bookowałam sobie spanie, żeby się z tego nie wymigać. Dzisiaj pierwszy raz zjadłam na śniadanie taką chamską bułę z kurczakiem, więc można sobie też coś dobrego zjeść. Kąpiel, masaż, wczoraj miałam masaż. Generalnie, w takie dni warto robić sobie przyjemności - tłumaczy widzom Iga Krefft i dodaje także pomysł na medytację.

Przeczytaj: Tak mieszka zmysłowa Anita z M jak miłość. Melania Grzesiewicz urodziła się w Paryżu, ale mieszkanie w Warszawie robi wrażenie - ZDJĘCIA

22-letnia gwiazda M jak miłość bierze ślub?! Monika Mielnicka pokazuje suknię ślubną i już odlicza dni - WIDEO

Iga Krefft pojawi się w nowym sezonie "M jak miłość", ale nie jest w ogóle podobna do swojej bohaterki 

Nie da się ukryć, że prywatnie Iga Krefft nie jest zbytnio podobna do bohaterki z "M jak miłość". Ostatnio aktorka postawiła na śmiałą metamorfozę i mocno rozjaśniła włosy oraz brwi. Na co dzień Krefft stawia na naturalność, nie maluje się i lubi bawić się modą. Aktorka interesuje się astrologią, co udowodniły jej ostatnie relacje na Instagramie. Sama przyznała, że gwiazdy i ułożenie planet mają duży wpływ na jej samopoczucie. Na szczęście gwiazda "M jak miłość" umie poradzić sobie w trudnej sytuacji. 

Ula z "M jak miłość" nie będzie miała lekko w nowym sezonie. Walka o testament ojca rozkręci się na całego, ale na szczęście we wszystkim wesprze ją kochający Bartek. Razem powinno udać im się odkryć działania podłego Horbaczewskiego (Zbigniew Jaremko) i udaremnić jego spisek przeciwko Lisieckiej.

Przeczytaj też: Grał Kubę w M jak miłość, a po latach Przemysław Cypryański będzie walczył o Adrianę Kalską w zupełnie nowej roli - ZDJĘCIA, WIDEO

Najnowsze