Tajny projekt gwiazd M jak miłość. Alżbeta Lenska zwołała ekipę, by zrealizować największe marzenie - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Tajny projekt gwiazd M jak miłość. Alżbeta Lenska zwołała ekipę, by zrealizować największe marzenie - ZDJĘCIA

Tajny projekt gwiazd M jak miłość. Alżbeta Lenska zwołała ekipę, by zrealizować największe marzenie - ZDJĘCIA

2022-06-23 11:33

Patrycja z "M jak miłość" zwołała gwiazdy serialu i stworzyła nowy, tajemniczy projekt, który pozwoli zrealizować jej największe marzenie. Alżbeta Lenska poprosiła koleżanki i kolegów z planu "M jak miłość" do zaangażowania się w coś, nad czym już długo pracuje, a wkrótce pojawią się efekty. Alżbeta Lenska spotkała się m.in. z Mikołajem Roznerskim, Karolem Strasburgerem czy Katarzyną Kołeczek. To jednak nie plan "M jak miłość", a teledysku, nad którym prężnie pracuje aktorka. Co knują gwiazdy hitu TVP? Zobacz ZDJĘCIA.

Alżbeta Lenska zaprosiła gwiazdy "M jak miłość" do swojego tajemniczego projektu

Alżbeta Lenska jest gwiazdą "M jak miłość", ale nie ogranicza się tylko do aktorstwa. Lenska postanowiła wyjątkowo uczcić wakacje i z tej okazji wypuścić letnią piosenkę, która ma podbić serca słuchaczy. To nie koniec, ponieważ aktorka zdecydowała się nagrać teledysk, który ma szczególnie wyróżnić się doborem gwiazd, które każdy dobrze zna. Dzięki grze w "M jak miłość" aktorka zawiązała nowe znajomości, które teraz zaowocują. Wspólny projekt gwiazd zapowiada się ciekawie i naprawdę sporo osób zgodziło się wziąć udział w teledysku serialowej Patrycji.

Na planie klipu pojawili się m.in. Mikołaj Roznerski, Katarzyna Kołeczek, która w "M jak miłość" gra Jagodę, siostrzenicę Modrego (Stefan Friedmann), Tomasz Oświeciński, który odszedł z "M jak miłość", ale długo grał w serialu Andrzejka, a dodatkowo w teledysku wystąpi też Argasiński, czyli Karol Strasburger i zapowiada się na to, że dostał tam główną rolę!

Przeczytaj: M jak miłość. Skandaliczna postawa Andrzeja po zdradzie w nowym sezonie. Magda będzie cierpiała, a on będzie śmiał jej się w twarz! - ZDJĘCIA, WIDEO

O tym, że podły ordynator i Patrycja z "M jak miłość" połączyli się w miłosnych objęciach, pisaliśmy TUTAJ. Alżbeta Lenska zdecydowanie liczy na to, że piosenka i teledysk okażą się hitem. Dobór gwiazd jest naprawdę imponujący, a obok aktorki nie wystąpią jedynie osoby z "M jak miłość". Na planie pojawiła się m.in. Anna Korcz, znana z roli z "Na Wspólnej". Lenska wykorzystała aktorskie znajomości, by nagrać i promować piosenkę i teledysk, a gwiazdy potwierdzają, że bardzo podoba im się nowy projekt koleżanki z "M jak miłość'.

Przeczytaj: Kinga odejdzie z M jak miłość? Katarzyna Cichopek poświęci rolę w serialu, bo dostałą inną propozycję?

Alżbeta Lenska tryska energią, czego nie do końca będzie można powiedzieć o Patrycji z "M jak miłość" po wakacjach 2022. Ją i Łukasza (Jakub Józefowicz) czekają trudne chwile i chociaż Lenska i Strasburger prywatnie bardzo się lubią, w "M jak miłość" dojdzie do ich rozwodu, co na pewno nie będzie przyjemną sytuacją dla nikogo. Do tego dojdą obowiązki w wychowaniu Jasia (Aleksander Cacko), pierwszego dziecka Argasińskiej. Życie w Grabinie nadal nie będzie usłane różami, a miłość Patrycji i Wojciechowskiego będzie ewoluowała. 

Piotrek w M jak miłość cierpi katusze na planie! Marcin Mroczek wygarnął całą prawdę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze