Operacja gwiazdy M jak miłość w takich warunkach! Sławek Uniatowski pokazał jakie specjalne łóżko dostał w szpitalu - WIDEO

i

Autor: Instagram Operacja gwiazdy M jak miłość w takich warunkach! Sławek Uniatowski pokazał jakie specjalne łóżko dostał w szpitalu - WIDEO

Operacja gwiazdy M jak miłość w takich warunkach! Sławek Uniatowski pokazał jakie specjalne łóżko dostał w szpitalu - WIDEO

2021-07-14 19:17

Popularny aktor z "M jak miłość", a przy tym znany wokalista Sławek Uniatowski trafił do szpitala i przejdzie operację! Co się stało artyście, który podbił serca widzów "M jak miłość" jako Leszek Krajewski? Na swoim Instagramie Uniatowski umieścił relację ze szpitala w Otwocku, w którym zostanie przeprowadzony zabieg. Choć Uniatowski wygląda na zadowolonego, a operacja nie ma związku z żadnym wypadkiem gwiazdora "M jak miłość", to sprawa wydaje się poważna. Specjalnie dla niego personel prywatnej klinki przygotował luksusowe warunki. Uniatowski dostał pokój z przepiękną altanką i łóżko przystosowane do wzrostu pacjenta. Zamuruje Was jak zobaczcie to WIDEO!

Dlaczego Sławek Uniatowski, znany jako Leszek z "M jak miłość" musi przejść operację?

Sławek Uniatowski, znany jako Leszek z "M jak miłość" zanim dołączył do obsady serialu był przede wszystkim wokalistą i kompozytorem, którego piosenki na pewno znają wszyscy. Aktorem z "M jak miłość" jest od niespełna dwóch lat, ale w tak krótkim czasie stał się ulubieńcem widzów. A jego ekranowy związek z Joasią, czyli Barbarą Kurdej-Szatan wzbudza sporo emocji. Nie inaczej będzie w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 kiedy u boku Leszka pojawi się seksowna blondynka (Dominika Kryszczyńska), która zajmie miejsce Joasi. Czy na długo? To pozostaje tajemnicą, ale na pewno Joasia będzie zaręczona z Leszkiem.

Nie przegap: M jak miłość. Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę. To prawdziwa córka jej zięcia - ZDJĘCIA

Mimo długiej przerwy od "M jak miłość" Uniatowski zapewnia wszystkich, że Leszek nadal będzie obecny w życiu Joasi, a wielka miłość, która ich połączyła doprowadzi do kolejnych zwrotów akcji w ich wątku. Czekają ich także trudne momenty! Na razie jednak gwiazdor "M jak miłość" skupia się na swoim zdrowiu, bo jak ujawnił na Instagramie ma poddać się operacji ortopedycznej w prywatnej klinice w Otwocku.

Zupełnie jak Leszek z "M jak miłość", który ponad roku temu uległ poważnemu wypadkowi podczas wyprawy w Himalaje. Został ciężko ranny, groziła mu nawet amputacja nogi, ale świetny ortopeda Olek Chodakowski (Maurycy Popiel) uratował Leszka przed kalectwem. Dzięki Olkowi i Anecie (Ilona Janyst) wrócił do zdrowia i znów zaczął chodzić. Prywatnie Uniatowski na szczęście nie miał żadnego wypadku.

Operacja gwiazdy M jak miłość w takich warunkach! Sławek Uniatowski pokazał jakie specjalne łózko dostał w szpital

Sprawdź też: Poważny wypadek aktora z M jak miłość na planie! Tomasz Oświeciński trafił do szpitala i przeszedł operację. Pokazał obrażenia - ZDJĘCIA

Znany aktor z "M jak miłość", który zwykle nie ujawnia aż tylu intymnych szczegółów prawdziwego życia, zwłaszcza tych dotyczących zdrowia, tym razem zrobił wyjątek. Uniatowski na Instagramie umieścił relację z prywatnego szpitala i pokazał w jakich warunkach będzie operowany. Trzeba przyznać, że na takie luksusy nie każdy może sobie pozwolić!

- Zmierzam do mojego pokoju. Tamten okazał się za mały. Jest łóżko, jest bardzo duże, specjalnie przedłużone o 30 cm dla mnie. Można się nim bawić. Do góry na dół. Pokój jest dość obszerny. Jest piękna łazienka, dość wysoki prysznic. Na dole jest restauracja. Ale najlepsze jest tutaj! To jest altanka - pochwalił się gwiazdor "M jak miłość". Nie powiedział ani słowem dlaczego musi się przejść zabieg. Pozował jednak z lekarzem ortopedą, który leczy barki, kolana, biodra i który ma mu przywrócić pełną sprawność. 

Już po operacji Uniatowski umieścił na Instagramie relację, a przy okazji aktor z "M jak miłość" wspomniał co to był za zabieg i jak poszło.

- Żyję, mam się świetnie. Wjechałem już do mojego pokoju. Operacja poszła zgodnie z planem. Mam jeszcze witaminki w kroplówce, jest też drenaż, który spuszcza moją krew z pleców. Czuję się bardzo dobrze. Mógłbym w sumie dłużej pospać. Miałem znieczulenie ogólne, czyli narkoza. Spałem jak zabity. W międzyczasie wsadzili mi taką rurkę do gardła, żeby mi się lepiej oddychało. Podobno nie chciałem jej oddać. Zaciskałem jak dumny genderowiec - powiedział serialowy Leszek z "M jak miłość".

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA ze szpitala gdzie trafił Sławek Uniatowski >>>

Sławek Uniatowski (Leszek z M jak miłość) na Instagramie po operacji w szpitalu

i

Autor: Instagram Sławek Uniatowski (Leszek z M jak miłość) na Instagramie po operacji w szpitalu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze