Nowa Basia w M jak miłość? Nikt nie pozna córki Pawła! - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Nowa Basia w M jak miłość? Nikt nie pozna córki Pawła! - WIDEO, ZDJĘCIA

Nowa Basia w M jak miłość? Nikt nie pozna córki Pawła! - WIDEO, ZDJĘCIA

W nowych odcinkach "M jak miłość" zobaczymy nową Basię? Grająca córkę Pawła Gabriela Raczyńska opublikowała na swoim profilu na Instagramie WIDEO i ZDJĘCIA, na których zmieniła się nie do poznania! Gdyby nie podpis nikt nie zorientowałby się, że mamy do czynienia z serialową Basią. Co ciekawe, na materiale z planu towarzyszy kuzynce buntowana Ania (Gabriela Świerczyńska). Czy to był jej pomysł na tę przedziwną metamorfozę? Zobacz koniecznie jak będzie wyglądała Basia po kolejnej przemianie w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO z planu "M jak miłość"!

"M jak miłość. Szokująca metamorfoza Basi! To Ania namówi ją do tego?

Na profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawił się materiał w Instastory, na którymi widzimy odmienioną Basię. Trzeba przyznać, że gdyby nie podpis, to nikt nie domyśliłby się, że chodzi o córkę Pawła - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Basia w "M jak miłość" przeszła już w serialu niejedną metamorfozę. Z "brzydkiego kaczątka", za jakiego uważała się córka Pawła, wyrosła na piękną dziewczynę, która przyćmiła urodą nawet największą rywalkę w tym względzie, Anię (Gabriela Świerczyńska). Basia ma też znacznie lepszy charakter od kuzynki, więc dziewczyna olśniewa z każdym wejściem na ekranie. Ale w wersji, którą zaprezentowała na swoim instagramowym profilu Raczyńska, nikt jej nie pozna!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1661: Kinga zaszaleje na urodzinach Franki, a potem przekaże Piotrkowi straszne wieści - ZDJĘCIA

Jak widzimy na materiale WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ z planu "M jak miłość" są właśnie nagrywane sceny do nowych odcinków. Wszystko dzieje się w mieszkaniu Basi, gdzie bawią się młodzi bohaterowie - Basia, Ania i Jasiek (Stanisław Dusza). To dobrze wróży związkowi córki Pawła, ale być może i Ani, która zacznie wychodzić na prostą. 

O tym, że Basi towarzyszy Ania na WIDEO z "M jak miłość" dowiadujemy się z wypowiedzi Raczyńskiej. Młodziutka gwiazda zachęca koleżankę z planu, aby uśmiechnęła się do obiektywu. 

W GALERII ZDJĘĆ z "M jak miłość" widzimy Basię i Anię w pełnej zgodzie zajęte poprawianiem swojej urody. Efekt? Żadnej z młodych gwiazd nie można poznać! Czy to kolejny "szatański" pomysł Ani? Przekonamy się niebawem w nowych odcinkach serialu. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1659: Klęska Andrzeja Budzyńskiego? Okłamią go aż dwie ważne kobiety! Nie będzie miał pojęcia co zrobić

Nowa Basia w M jak miłość? Nikt nie pozna córki Pawła! - WIDEO, ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze