M jak miłość

Metamorfoza Piotrka z M jak miłość po wakacjach. Zmienią najbardziej charakterystyczną rzecz w Zduńskim - ZDJĘCIE

2023-06-20 14:10

To nie do wiary, jak teraz wygląda Piotrek (Marcin Mroczek) z "M jak miłość"! Jest pewna rzecz, która stanowi nierozerwalną część wizerunku prawnika, a teraz została zmieniona! W kolejnym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2023, Piotrek pokaże się w nowej odsłonie. Mąż KingI (Katarzyna Cichopek) do tej pory nie eksperymentował zbytnio z wyglądem, ale teraz zmiana widoczna jest na pierwszy rzut oka! Wygląda na to, że szykuje się sporo zmian w kolejnych odcinkach, a Zduński będzie wyglądał zupełnie inaczej. Sprawdź, jak teraz prezentuje się Piotrek!

Metamorfoza Piotrka z "M jak miłość"! Tak będzie wyglądał Zduński 

Chociaż Piotrek na co dzień raczej nie eksperymentuje z wyglądem, u niego też przyszedł czas na małe zmiany! Zduński będzie wyglądał inaczej w nadchodzącym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2023. Zazwyczaj widzowie kojarzą go w garniturze, w którym chodzi do pracy w kancelarii prawniczej, więc musi prezentować się schludnie i elegancko. Jego najbardziej charakterystyczną częścią wyglądu są jednak okulary. To one sprawiają, że widzowie "M jak miłość" bez problemu odróżniają Piotrka od jego brata bliźniaka Pawła (Rafał Mroczek). Dotąd prawnik nosił okulary w kształcie prostokątów lub półokrągłe, z ciemnymi oprawami. Nigdy nie pokazywał się w jasnych oprawkach. To się wkrótce zmieni, bo na wspólnym zdjęciu z serialową Kingą, Piotrek wygląda zupełnie inaczej!

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" znikną stare okulary Piotrka. Mężczyzna przejdzie małą metamorfozę i zacznie nosić inne okulary. Tym razem postawił na większe szkła i delikatną, srebrną oprawę. Trzeba przyznać, że nowy wygląd Zduńskiego rzuca się w oczy, bo jego twarz zmieniła się pod wpływem nowych okularów. Prezentuje się inaczej niż w poprzednich.

Duże zmiany u Zduńskich w "M jak miłość

Może Piotrek dokona zmian nie tylko w wyglądzie, ale też w życiu prywatnym i zawodowym. Przypomnijmy, że Zduńskich czekają dramatyczne momenty. Już na samym początku nadchodzącego sezonu "M jak miłość" Piotrek dostanie zawału podczas pobytu w siedlisku. Wyląduje w szpitalu, a lekarze zawalczą o jego życie. Na szczęście mąż Kingi wyjdzie cało z szokującej i niebezpiecznej sytuacji, ale jeśli chce zachować zdrowie na długie lata, musi zmienić swój styl życia. Wygląda więc na to, że Piotrek postawi nie tylko na metamorfozę w wyglądzie, ale przede wszystkim w swojej głowie. Nie może przecież opuścić Kingi i dzieciaków. 

M jak miłość. Zmiany u Zduńskich po żałobie! To ona zamiast Krysi Filarskiej zajmie się dziećmi Kingi i Piotrka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze