M jak miłość

Sensacja na planie M jak miłość. Bracia Mroczkowie zamienili się rolami! Piotrek będzie całował Frankę? – WIDEO, ZDJĘCIA

2023-06-14 20:29

Marcin i Rafał Mroczkowie to jedni z najpopularniejszych bliźniaków w Polsce. I choć Piotrek i Paweł Zduńscy występują w "M jak miłość" już od 23 lat, to ekipa serialu dba o to, aby widzowie mogli ich rozróżnić. Głównie przez to, że mąż Kingi (Katarzyna Cichopek) chodzi elegancko ubrany, nosi okulary i jest z natury spokojny, czym stanowi zupełne przeciwieństwo wyluzowanego i pobudliwego męża Franki (Dominika Kachlik). Jednak mało, kto wie, że Mroczkowie wykorzystują swoje podobieństwo także na planie "M jak miłość"! I właśnie tak stało się przy kręceniu dramatycznych odcinków do nowego sezonu po wakacjach, gdzie w grę weszła Zduńska! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Piotrek i Paweł Zduński zamienili się rolami w "M jak miłość"! Tak Marcin i Rafał Mroczkowie oszukują widzów na planie

Marcin i Rafał Mroczek wcielają się w role Piotrka i Pawła Zduńskiego od samego początku "M jak miłość". I choć w rzeczywistości bliźniacy są do siebie bardzo podobni, to w hitowym serialu TVP2 kostiumografowie i scenarzyści robią wszystko, aby widzowie mogli ich rozróżnić i raczej nie mają z tym problemu, bo przecież Zduńscy są zupełnie inni nie tylko z wyglądu, ale również charakteru. Piotrek to spokojny i ułożony prawnik, mąż Kingi i ojciec 4 dzieci - Lenki (Olga Cybińska), Miśka (Aleksander Bożyk) oraz bliźniaczek Emilki (Julia Kempka) i Zuzi (Marcelina Kempka), z kolei Paweł to jego zupełne przeciwieństwo, gdyż zmieniał miejsca pracy i kobiety jak rękawiczki, a jego nadpobudliwość zawsze niosła za sobą kłopoty! Jednak mało kto wie, że w "M jak miłość" to wcale nie Paweł gra najdramatyczniejsze sceny tylko Piotrek, nawet gdy chodzi w nich właśnie o męża Franki!

Bracia Mroczek przebywają obecnie na planie "M jak miłość", gdzie kręcone są sceny do nowego sezonu, który widzowie zobaczą po wakacjach. W premierowych odcinkach Franka i Paweł wybiorą się do siedliska Budzyńskich, gdzie zabiorą ze sobą również Dagmarę (Anna Grycewicz), która najprawdopodobniej w końcu odejdzie od zboczonego Igora (Bogusław Kudłek). Niestety, ojciec Jaśka (Stanisław Dusza) odnajdzie swoją żonę i brutalnie ją zaatakuje, czego świadkami staną się Zduńscy. Oczywiście, na ratunek kobiecie od razu rzuci się Paweł, choć w rzeczywistości będzie to Piotrek, którego kostiumografowie ucharakteryzują na brata tak, aby nikt nie domyślił się, że doszło do zamiany Mroczków w "M jak miłość"!

- Czy kiedykolwiek zrobiliśmy kogoś w trąbę i zamieniliśmy się tak żeby nikt nie poznał? Jak myślicie, po 23 latach na planie domyślili się? 😁🙃 #twins #brothers #mroczekteam #zamiana #nawesoło #joke - podpisali Mroczkowie pod nagraniem na Instagramie.

Na WIDEO z planu "M jak miłość" zamieszczonym na Instagramach Mroczków, Marcin i Rafał pokazali krok po kroku jak doszło do ich zamiany w trakcie grania tej sceny. Oczywiście, na początku na pierwszym planie widzimy Frankę i Pawła, a także Piotrka, który obserwuje wszystko zza kulis. Następnie, gdy zaczyna się akcja, to Zduńscy zamieniają się kurtkami i to właśnie mąż Kingi podmienia brata, ale ukochany Franki stawia mu jeden warunek!

- Jak pytacie, czy wykorzystujemy, że jesteśmy bliźniakami, to właśnie macie tego dowód. Tak! - zaczyna filmik Rafał Mroczek.

- Dagmara! Paweł! - krzyczy przerażona Franka i wtedy w "M jak miłość" dochodzi do zmiany bliźniaków - Zmiana! - cieszy się Paweł, po czym Piotrek pyta reżysera - Całość?

- Od dzwoń na policję - odpowiada mu.

- Nie całuj mi żony! - żąda stanowczo Paweł.

- Zostań! Dzwoń na policję - i tak wkracza do akcji Piotrek, wyglądający dokładnie tak samo jak Paweł, aby widzowie niczego się nie domyślili!

Sensacja na planie M jak miłość! Marcin i Rafał Mroczkowie zamienili się rolami
Najnowsze