M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Przerażający upadek Piotrka. Zawał to początek dużych zmian u Zduńskich - ZDJĘCIA, WIDEO

W "M jak miłość" po wakacjach Piotrek (Marcin Mroczek) będzie miał zawał i upadnie w drodze znad rzeki w Grabinie do siedliska. Ten upadek Zduńskiego będzie rzeczywisty, ale i symboliczny - w nowym sezonie dopadną rodzinę same nieszczęścia! Sam Piotrek po zawale, z którego ledwo wyjdzie też będzie musiał zatrzymać się i zrewidować swoje życie. Co to będzie oznaczało dla Kingi (Katarzyna Cichopek) i dzieci w nowym sezonie "M jak miłość"? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Koniec znanego Piotrka Zduńskiego. Po zawale wszystko się zmieni

Zawał Piotrka mieliśmy zobaczyć w finale ostatniego sezonu "M jak miłość". Ale nagła zmiana ramówki TVP2 wywróciła wszystko do góry nogami już wiadomo, że Zduński upadnie w nowych odcinkach serii. To będą niezwykle dramatyczne sceny! Najpierw Piotrek obdaruje Kingę niezwykłym prezentem nad rzeką w Grabinie, a w drodze do siedliska złapie się za serce i upadnie bez tchu!

Kinga w 1736 odcinku "M jak miłość" rzuci się reanimować męża, ale nawet lekarz w karetce uprzedzi ją, że pacjent może nie dojechać żywy do szpitala. Zdradzamy: Piotrek przeżyje zawał, ale będzie musiał zmienić swoje życie!

Piotrek w nowym sezonie "M jak miłość" będzie musiał przystopować z pracą. Partner w kancelarii Budzyńskiego i Wernera nie poradzi sobie z nadmiarem obowiązków i jego serce odmówi współpracy. To niebezpieczne, bo tak umarł jego ojciec, Krzysztof Zduński!

- Wygląda na to, że sytuacja może się wymknąć spod kontroli - zapowiada Robert Moskwa w "Kulisach M jak miłość". 

- Piotrowi na pewno się wymknęła - dodaje Katarzyna Cichopek w "Kulisach M jak miłość". - Wzorowy mąż, ojciec wielodzietnej rodziny, prawnik, partner w kancelarii, zapomniał o sobie! Zaniedbał swoje zdrowie i nie wiadomo, jak to wszystko się skończy! - gani serialowego męża Kinga. 

Później w "Kulisach M jak miłość" widzimy upadek Piotra w lesie i rozpacz Kingi. A to jeszcze nie wszystko! W domu Zduńskich wybuchnie wielki pożar i mogą stracić dorobek całego życia.

Piotrek z "M jak miłość" ujawnił kiedy oglądać nowe odcinki serialu. Zapowiada się na to, że Zduński i jego rodzina będą głównymi bohaterami najważniejszych wydarzeń nowego sezonu.  

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Ewa Kalinowska uratuje umierającego Piotrka w 1736 odcinku. Rogowski będzie błagał ją o pomoc - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze