Marta Żmuda Trzebiatowska w nowym serialu TVN zagra PODSTĘPNĄ NARZECZONĄ Krystiana Wieczorka ZDJĘCIA

Julia to nowy serial TVN, który zastąpi "Prosto w serce" zimą 2012. W roli tytułowej zobaczymy debiutującą w głównej roli studentkę warszawskiej Akademii Teatralnej, Julię Rosnowską. Partnerować jej jednak będą serialowi wyjadacze: Krystian Wieczorek ("M jak miłość"), Marta Żmuda Trzebiatowska ("Teraz albo nigdy!") i Michał Lewandowski ("Majka").

W pierwszych odcinkach zobaczymy jak Julka ucieka narzeczonemu Darkowi (Bartosz Obuchowicz ) sprzed ołtarza i ląduje w Krakowie. Tam zupełnie przypadkowo poznaje Michała (Michał Lewandowski), syn właściciela kliniki piękności.

Patrz też: Julka: Debiutantka Julia Rosnowska zagra z Wieczorkiem i Lewandowskim w nowym serialu TVN

Na szczęście niedługo później pozna sympatycznego chirurga plastycznego Janka (Krystian Wieczorek). Niestety, ma on dziewczynę, śliczną kosmetyczkę Monikę (Marta Żmuda Trzebiatowska.

Patrz też: Krystian WIECZOREK ZOSTAJE w M jak miłość!

Na początku wydaje się, że to idealna para, ale okazuje się, że perfidna i pełna jadu Monika lubi trzymać narzeczonego pod pantoflem. Wtedy pojawi się w życiu Janka Julia i Monika będzie musiała zweryfikować swój plan poślubienia bogatego lekarza.


Najnowsze