Marcin z M jak miłość pokazał wzruszające rodzinne zdjęcie. Mikołaj Roznerski znów jest szczęśliwy - ZDJĘCIE

i

Autor: Instagram Marcin z M jak miłość pokazał wzruszające rodzinne zdjęcie. Mikołaj Roznerski znów jest szczęśliwy - ZDJĘCIE

Marcin z M jak miłość pokazał wzruszające rodzinne zdjęcie. Mikołaj Roznerski znów jest szczęśliwy - ZDJĘCIE

2022-02-06 16:41

Marcin z "M jak miłość" pochwalił się w sieci zdjęciem, na którym promiennie się uśmiecha i widać, że czuje się dobrze w rodzinnym gronie. Gwiazda "M jak miłość" nie miała ostatnio łatwo, bo każdy bombardował go pytaniami i nowymi informacjami na temat rozstania z Adrianą Kalską. Mikołaj Roznerski nie bardzo chciał komentować życie prywatne, ale za to zdecydował się podzielić z fanami ważnym momentem i pokazać, że w rodzinie siła! Zdjęcie, które wrzucił na swój Instagram nie pozostawia złudzeń, że uwielbiany aktor znów jest szczęśliwy!

Mikołaj Roznerski pozuje na wspólnym zdjęciu z rodziną i widać, że jest niebywale szczęśliwy! Gwiazda "M jak miłość" otrząsnęła się po rozstaniu?

Mikołaj Roznerski nie miał ostatnio łatwego czasu, a wszystko przez oświadczenie, które wydała Adriana Kalska i potwierdziła, że nie jest już narzeczoną aktora. Gwiazdy "M jak miłość" nadal wiele łączy, bo przecież oboje grają małżeństwo w hicie TVP2. Zarówno Kalska, jak i Roznerski starają się nie komentować sprawy, a aktor wspomniał w wywiadach, że oboje są profesjonalistami, więc nie wspólna praca na planie "M jak miłość" nie stanowi problemu. 

Nie da się ukryć, że sytuacja nie jest prosta, a Roznerski został zasypany pytaniami o swój były już związek podczas premiery jego najnowszego filmu. Widać, że nie czuł się komfortowo, ale teraz uwielbiany Marcin z "M jak miłość" znów jest szczęśliwy! Wrzucił na swój profil na Instagramie wzruszające zdjęcia z zabawnym opisem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1638: Zaskakująca decyzja Franki i Pawła po ślubie. Zduńscy zostaną rodzicami?

Mikołaj Roznerski pozuje z uśmiechem na twarzy z męską częścią jego rodzinki. Podpisał zdjęcie odnosząc się do swojego wieku, wieku brata i bratanka. 

Rozner39, Rozner2 , Rozner33 , brakuje tylko Rozner11☺️??❤️To nie są rabaty na kawe ??To jest klan Roznera , który świat onieśmiela ?Elo ❤️Dobrego weekendu ❤️#love #my #familia ❤️ - podpisał wspólne zdjęcie aktor z "M jak miłość" i widać, że spędza wspaniały czas z bliskimi, a smutek przestał mu towarzyszyć. Rodzina na pewno jest ogromnym wsparciem dla aktora po niełatwym rozstaniu z narzeczoną. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3368: Ojciec Marysi i matka Kacpra wejdą w zmowę. Edward znów da córce popalić? - ZDJĘCIA

Fani od razu pokochali najnowsze zdjęcie gwiazdy "M jak miłość" i pochwalili aktora w komentarzach.

- Rozner 2 ma warunki na aktora? urok i czarujący uśmiech ? nie ma ukrywać, że wujkowi rośnie konkurencja??‍♀️Pięknego weekendu dla Was! Celebrujcie te rodzinne chwile ❤️ - brzmi jeden z wielu przychylnych komentarzy.

- Bo świat bez Roznera, to zupełnie inna era ? serdeczne pozdrowienia!! - wtóruje inna osoba. 

- Az milo popatrzec ❤️ - wspierających komentarzy na profilu aktora jest naprawdę sporo, a on wydaje się spokojny i radosny w rodzinnym gronie. 

M jak miłość, odcinek 1635. Afera w Grabinie! Kisielowa rzuci Barbarze w twarz podłe oskarżenia
Najnowsze