Magda zniknie z M jak miłość?! Anna Mucha chce rzucić aktorstwo dla Magdy Gessler

2021-06-17 22:27
Magda zniknie z M jak miłość?! Chce rzucić aktorstwo dla Magdy Gessler
Autor: Instagram Magda zniknie z M jak miłość?! Chce rzucić aktorstwo dla Magdy Gessler

Anna Mucha się przebranżawia? Magda z "M jak miłość" od lat występuje w serialu, a teraz czas na nowe wyzwania. Mucha jest znana ze swoich aktorskich wystąpień w serialach, filmach i spektaklach teatralnych, a teraz zajęła się czymś zupełnie innym! Wszystko przez najbardziej charyzmatyczną restauratorkę w Polsce - Magdę Gessler. Panie spotkały się niedawno w ramach nowego projektu. Anna Mucha zaprezentuje się z zupełnie innej stroni niż znają ją widzowie "M jak miłość". W czym była niezbędna Magdzie Gessler?

Magda znika z "M jak miłość" przez Magdę Gessler?

Widzowie "M jak miłość" kochają Annę Muchę za jej rolę Magdy, w którą wciela się od lat. Aktorka występuje również w filmach i w teatrze, ale tym razem w ogóle nie o to chodzi. Nowy projekt Muchy opiera się na współpracy z Magdą Gessler, o której w Polsce mówi się, jako o najbardziej rozpoznawalnej i charyzmatycznej restauratorce. Anna Mucha użyczyła swojego głosu, by nagrać audiobbook najnowszej książki autobiograficznej Gessler. Aktorka nie zajmuje się ostatnio pracą na planie "M jak miłość" i odgrywaniu roli Magdy Budzyńskiej. Skupiła się na nowym wyzwaniu, które zaowocuje już niedługo! 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Aneta będzie mamą. Uratuje pacjentkę Karolinę, która zostanie jej córką?

Magda z M jak miłość pokazała nocną akcję ze swoim mężczyzną! Nikt się nie spodziewał czegoś tak obrzydliwego

Magda w "M jak miłość" na pewno pojawi się u boku serialowego Andrzeja (Krystian Wieczorek), Kingi (Katarzyna Cichopek) czy Piotrka (Marcin Mroczek). Nie zabraknie jej w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021. To nie zmienia jednak faktu, że aktorka zdecydowała się na pracę lektora i nagranie audiobooka książki Gessler. Na swoim Instagramie udostępniła wideo, na którym restauratorka przyłapuje ją na nagraniach.

- Ania, a co ty tu robisz? - pyta wchodząca do studia Gessler. - A co ja tutaj robię? A ja tutaj czytam twoją książkę - odpowiada ze śmiechem aktorka.  

Przeczytaj: 

Od dawna wiadomo, że Anna Mucha lubi wyzwania, więc nic dziwnego, że podjęła współpracę z Gessler. Widzowie "M jak miłość" natomiast, mogą być pewni, że Magda jeszcze zaskoczy w serialu. Na pewno będzie można śledzić jej relację z Adamem Wareckim (Wojciech Świeściak), który stanie się coraz bardziej nachalny. Pasierbica Ania (Gabriela Świerczyńska) tego nie zniesie i znienawidzi Budzyńską. Andrzej natomiast znów będzie musiał być głosem rozsądku w aferze rodzinnej. Na fanów wątku Budzyńskich czeka jeszcze wiele emocji. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze