Magda zniknie z M jak miłość?! Chce rzucić aktorstwo dla Magdy Gessler

i

Autor: Instagram Magda zniknie z M jak miłość?! Chce rzucić aktorstwo dla Magdy Gessler

Magda zniknie z M jak miłość?! Anna Mucha chce rzucić aktorstwo dla Magdy Gessler

2021-06-17 22:27

Anna Mucha się przebranżawia? Magda z "M jak miłość" od lat występuje w serialu, a teraz czas na nowe wyzwania. Mucha jest znana ze swoich aktorskich wystąpień w serialach, filmach i spektaklach teatralnych, a teraz zajęła się czymś zupełnie innym! Wszystko przez najbardziej charyzmatyczną restauratorkę w Polsce - Magdę Gessler. Panie spotkały się niedawno w ramach nowego projektu. Anna Mucha zaprezentuje się z zupełnie innej stroni niż znają ją widzowie "M jak miłość". W czym była niezbędna Magdzie Gessler?

Magda znika z "M jak miłość" przez Magdę Gessler?

Widzowie "M jak miłość" kochają Annę Muchę za jej rolę Magdy, w którą wciela się od lat. Aktorka występuje również w filmach i w teatrze, ale tym razem w ogóle nie o to chodzi. Nowy projekt Muchy opiera się na współpracy z Magdą Gessler, o której w Polsce mówi się, jako o najbardziej rozpoznawalnej i charyzmatycznej restauratorce. Anna Mucha użyczyła swojego głosu, by nagrać audiobbook najnowszej książki autobiograficznej Gessler. Aktorka nie zajmuje się ostatnio pracą na planie "M jak miłość" i odgrywaniu roli Magdy Budzyńskiej. Skupiła się na nowym wyzwaniu, które zaowocuje już niedługo! 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Aneta będzie mamą. Uratuje pacjentkę Karolinę, która zostanie jej córką?

Magda z M jak miłość pokazała nocną akcję ze swoim mężczyzną! Nikt się nie spodziewał czegoś tak obrzydliwego

Magda w "M jak miłość" na pewno pojawi się u boku serialowego Andrzeja (Krystian Wieczorek), Kingi (Katarzyna Cichopek) czy Piotrka (Marcin Mroczek). Nie zabraknie jej w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021. To nie zmienia jednak faktu, że aktorka zdecydowała się na pracę lektora i nagranie audiobooka książki Gessler. Na swoim Instagramie udostępniła wideo, na którym restauratorka przyłapuje ją na nagraniach.

- Ania, a co ty tu robisz? - pyta wchodząca do studia Gessler. - A co ja tutaj robię? A ja tutaj czytam twoją książkę - odpowiada ze śmiechem aktorka.  

Przeczytaj: 

Od dawna wiadomo, że Anna Mucha lubi wyzwania, więc nic dziwnego, że podjęła współpracę z Gessler. Widzowie "M jak miłość" natomiast, mogą być pewni, że Magda jeszcze zaskoczy w serialu. Na pewno będzie można śledzić jej relację z Adamem Wareckim (Wojciech Świeściak), który stanie się coraz bardziej nachalny. Pasierbica Ania (Gabriela Świerczyńska) tego nie zniesie i znienawidzi Budzyńską. Andrzej natomiast znów będzie musiał być głosem rozsądku w aferze rodzinnej. Na fanów wątku Budzyńskich czeka jeszcze wiele emocji. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze