M jaki miłość po wakacjach. Andrzej musi być z Magdą! Fani nie darują scenarzystom innego rozwiązania

i

Autor: tvp/vod M jaki miłość po wakacjach. Andrzej musi być z Magdą! Fani nie darują scenarzystom innego rozwiązania

M jak miłość

M jaki miłość po wakacjach. Andrzej musi być z Magdą! Fani nie darują scenarzystom innego rozwiązania

Andrzej w "M jak miłość" nie ma żadnego wyboru, musi odzyskać Magdę (Anna Mucha). Julia (Marta Chodorowska) w nowym sezonie będzie "stawała na głowie", aby Budzyński (Krystian Wieczorek) wychował z nią dziecko, a Magda wpadnie w rozpacz, kiedy dowie się o zdradzie i nie będzie chciała go znać. Fani "M jak miłość" jednak widzą tylko jedno rozwiązanie tej sytuacji - Andrzej musi przebłagać Magdę i spędzić z nią resztę życia! Na fanowskich forach "M jak miłość" pojawiły się groźby, że w innym przypadku widzowie przestaną serial oglądać! Czy małżeństwo Budzyńskich przetrwa w nowym sezonie? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" po wakacjach. Andrzej i Magda muszą być razem! Fani zagrozili odejściem

Andrzej w "M jak miłość" dał się uwieść zakochanej w sobie od lat Julii. Wystarczyło jedno spotkanie na konferencji we Wrocławiu, a polał się alkohol i Budzyński obudził się nagi w łóżku z koleżanką. Ta paskudna sytuacja jest brzemienna w skutki - Julia szybko ogłosiła, że zaszła z Budzyńskim w ciążę, a w nowym sezonie serialu, zaraz po wakacjach o wszystkim dowie się Magda. Finał więc może być różny, ale fani nie wyobrażają sobie innego, jak koniec Julii i uratowanie małżeństwa Budzyńskich!

Fanów "M jak miłość" nie cieszy ten skandal 

Ostatnio gwiazdy "M jak miłość", grające Andrzeja i Julię, udzieliły niezależnych wywiadów, w których zachwycają się wątkiem, w "którym coś się dzieje". Chodorowską wręcz bawią komentarze fanów, a Wieczorek cieszy się z zamętu wokół zdrady, bo "jest co grać". Ale fani nie podzielają ich zachwytu, a wręcz grożą porzuceniem serialu, jeżeli Andrzej nie odzyska Magdy!

Zobacz koniecznie: Gwiazdy "Barw szczęścia" wróciły na plan! Nie tylko Stawicki zaskoczy wszystkich - ZDJĘCIA, WIDEO

Zapytaliśmy fanów "M jak miłość" na profilu superseriale.pl na portalu Facebook, czy może Andrzej po prostu bardziej pasuje do Julii, zalała nas fala jednoznacznych odpowiedzi. Dla Budzyńskiego nie ma innej opcji, tylko Magda!

- Marta Chodorowska nie wykorzystała swojej szansy. Stworzyła nudną i irytującą postać, więc nie mam żadnych skrupułów mówiąc TYLKO MAGDA!!!

- Tylko z Magdą, Julia absolutnie nie pasuje!

- Pasuje do Magdy i powinni być razem kibicuje im całym sercem

- Tylko Magda a Julia nie spada , bo wnerwia .

- Tylko i wyłącznie Magda

- Tylko i wyłącznie Magda. Nie ma innej opcji. Marta Chodorowska swoją grą całkowicie zniechęciła mnie do Julii. Julia jest nijaka i do tego bardzo irytująca.

- Ja tam już czekam, aż Julia zniknie z serialu. Nie pamiętam, aby ktoś tak bardzo mnie wkur... ???

Klęska Budzyńskich to koniec "M jak miłość"?

W wielu komentarzach fanów w "M jak miłość" w internecie od początku seks skandalu Andrzeja z Julią przewija się także  twierdzenie, że "jeżeli Budzyńscy nie będą razem, przestaję oglądać emkę!", a widzowie nie mogą darować twórcom "zepsucia idealnego małżeństwa". Jak to się wszystko skończy? Przekonamy się śledząc wątek od 5 września o stałej porze w TVP2!   

Nie przegap: Wojtuś musiał odejść z M jak miłość. 14-letni Feliks Matecki już tak nie wygląda. Ale wydoroślał! – ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna ujawniła, gdzie odbędzie się ostatnia scena Magdy w serialu! Niesamowite widoki
Najnowsze