M jak miłość. Krystian Wieczorek zachwycony zdradą Andrzeja! Gwiazdor chlapnął o dwa słowa za dużo

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Krystian Wieczorek zachwycony zdradą Andrzeja! Gwiazdor chlapnął o dwa słowa za dużo

M jak miłość

M jak miłość. Krystian Wieczorek zachwycony zdradą Andrzeja! Gwiazdor chlapnął o dwa słowa za dużo

Gwiazdor "M jak miłość" zdecydował się na szokujące wyznanie! Otóż okazuje się, że Krystian Wieczorek, odsądzany przez fanów od czci i wiary za zdradę w wykonaniu swojego bohatera, jest całkiem zadowolony z tych wydarzeń! Podczas gdy fani "M jak miłość" płaczą razem ze zdradzoną Magdą (Anna Mucha), grający Budzyńskiego aktor pęka z dumy. Dlaczego aktor tak widzi dramat Budzyńskich? Sprawdź, co wyznał Krystian Wieczorek!

Szok w "M jak miłość"! Wieczorek nie żałuje zdrady Andrzeja, wiemy dlaczego!

Jak pisaliśmy Andrzej z "M jak miłość" nie wytrzymał napięcia związanego ze zdradą swojego bohatera i w wywiadzie dla "Faktu", zdradził co się wydarzy u Budzyńskich po wakacjach. Okazuje się, że może dojść do najgorszego, czyli do rozwodu! Tymczasem grający Andrzeja gwiazdor jest całkiem zadowolony z takiego obrotu sprawy. Dlaczego? 

Z czego ma się cieszyć Andrzej w "M jak miłość"?

- Już wiadomo, że Andrzej będzie miał dziecko z prawniczką Julią. Na pewno czeka widzów dużo dramatycznych wydarzeń - zdradził Wieczorek w wywiadzie dla "Faktu". - Gdy Magda dowie się, że ją zdradził, nie będzie chciała mu wybaczyć będzie chciała się ze mną pożegnać. Co z tego wyjdzie? Nie wiem, jeszcze czy to się skończy rozwodem, czy nie, ale na pewno mogę powiedzieć, że żona nie wybaczy łatwo tej zdrady.

I z czego tu się cieszyć w "M jak miłość"? Otóż okazuje się, że sławny aktor znalazł powód!

Nie przegap: M jak miłość. Straszne skutki rozstania Magdy i Andrzeja. Scenarzyści wymyślili zdradę, a teraz to

Budzyński w "M jak miłość" mocno stracił w oczach widzów, bo jednym ruchem zniszczył małżeństwo idealne. - To byli moi przyjaciele! - płaczą fani serialu na forach internetowych. Wieczorek też niezasłużenie "oberwał" od widzów serialu za to, jak postąpił jego bohater. Ale wcale się nie martwi!

Wieczorek zachwycony wątkiem zdrady Magdy!

Jestem zachwycony tym wątkiem, bo zostało to dla nas wszystkich napisane z dbałością. Super gra się sielankę, ale dopiero duży kaliber problemów postaci sprawia, że aktor ma się z czym mierzyć i zastanowić się, jak to zagrać w sposób nieoczywisty – zdradził w wywiadzie gwiazdor "M jak miłość".

Czy Andrzej Budzyński będzie w równie szampańskim humorze, kiedy Magda odkryje jego zdradę Julią? Zobaczymy już 5 września o stałej porze w TVP2.  

Zobacz koniecznie: Kiedy nowy sezon Na dobre i na złe? Znamy datę emisji 851 odcinka!

M jak miłość. Anna ujawniła, gdzie odbędzie się ostatnia scena Magdy w serialu! Niesamowite widoki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze