M jaki miłość, odcinek 1588: Magda złamie prawo! Uwiedzie nauczyciela Ani, a to dopiero początek skandalu

i

Autor: MTL Max Film M jaki miłość, odcinek 1588: Magda złamie prawo! Uwiedzie nauczyciela Ani, a to dopiero początek skandalu

M jaki miłość, odcinek 1588: Magda złamie prawo! Uwiedzie nauczyciela Ani, a to dopiero początek skandalu

2021-04-29 9:40

W 1588 odcinku „M jak miłość” Magda (Anna Mucha) wywoła wielki skandal! Budzyńska uczęszcza na studia prawnicze, przed nią jeden z najważniejszych egzaminów, a ona wyląduje w rękach policji! To chyba nienajlepszy pomysł na rozpoczęcie kariery. Andrzej (Krystian Wieczorek) w „M jak miłość” dostanie skargi na żonę, ale nawet on nie da rady jej okiełznać. Magda pokaże na co ją stać, kiedy wejdzie w otwarty flirt z nauczycielem Ani (Gabriela Świerczyńska), z którym znała się już wcześniej i nie pozostawali sobie obojętni. Budzyński ma się o co bać!

"M jak miłość" odcinek 1588 - poniedziałek, 10.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Magda w 1588 odcinku „M jak miłość” nie będzie się niczym przejmowała. Andrzej dostanie skargi na żonę od wściekłych sąsiadów, którzy będą mieli dość łamania przepisów Budzyńskiej. Kobieta nie bardzo potrafi chociażby parkować, co utrudni mieszkańcom życie.

Poirytowany Budzyński naskoczy na żonę, ale ta go nie posłucha, wsiądzie w samochód, znów złamie prawo i wyląduje w rękach policji! Na oczach policjantów, Magda zignoruje przepisy, a tego jej już nie darują. Chociaż kobieta będzie spieszyła się na ważny egzamin, policjanci będą bezwzględni i odbiorą jej prawo jazdy!

Przeczytaj: M jak miłość. Prawdziwa twarz Argasińskiego. Bandyta Herman ma haki na ordynatora - WIDEO

M jak miłość. Ania zakocha się w nauczycielu. Polonista Adam Warecki to były kochanek Magdy! To się źle skończy dla Budzyńskich

Niedługo potem w 1588 odcinku „M jak miłość” Budzyńskiej poprawi się nieco humor. Po napisaniu ważnego egzaminu, uda się z koleżanką Olgą (Angelika Kurowska) do baru Otara David Gamtsemlidze), żeby trochę poświętować. Właśnie tam spotkają brata Olgi, a okaże się nim nie kto inny, jak Warecki (Wojciech Świeściak)!

W „M jak miłość” szybko wyjdzie na jaw, że Magda i Adam znają się już z imprezy, która miała miejsce jakiś czas temu. Koleżanka wyzna Budzyńskiej, że jej brat był pod jej ogromnym wrażeniem i bardzo ubolewał, że ma męża.

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych 3. Ostatni 39 odcinek wstrząśnie rodziną Winnych. Takiego finału nikt się nie spodziewał

Magda w 1588 odcinku „M jak miłość” kompletnie straci głowę. Nie dość, że narazi siebie i Andrzeja na śmieszność, złamie prawo, prawie spóźni się na egzamin, to jeszcze zacznie flirt z nauczycielem Ani! Nastolatka nigdy jej tego nie wybaczy, bo wkrótce w „M jak miłość” wyjdzie na jaw, że Ania zakochała się w Wareckim po uszy! Z tego nie może wyniknąć nic dobrego.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze