M jak miłość: Zrozpaczona Patrycja w ciąży ucieknie do Łukasza! Argasiński spróbuje go zabić

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość: Zrozpaczona Patrycja w ciąży ucieknie do Łukasza! Argasiński spróbuje go zabić

M jak miłość: Zrozpaczona Patrycja w ciąży ucieknie do Łukasza! Argasiński spróbuje go zabić

W "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) - jak pisaliśmy jako pierwsi - na wieść o ciąży żony uwięzi ją w domu i zmusi do wyznania, kim jest jej kochanek! Zdesperowana Patrycja (Alżbeta Lenska) postanowi za wszelką cenę ratować Łukasza (Jakub Józefowicz) i wymknie się z domu, aby go ostrzec. Ale Argasiński nie tylko będzie więził i terroryzował żonę, ale i zacznie ją śledzić. Czy w ten sposób oboje wpadną w sidła zastawione przez okrutnego męża rogacza? Wiele wskazuje na to, że Argasiński wynajmie na Łukasza płatnego zabójcę! Co grozi Patrycji i dziecku w "M jak miłość"?

Patrycja w "M jak miłość" ucieknie do Łukasza, ale Argasiński i tak ich dopadnie!

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Argasiński w "M jak miłość" uwięzi ciężarną Patrycję w domu! Zdarzony ordynator będzie próbował zmusić też żonę szantażem, aby wyjawiła mu, kto jest ojcem. 

Patrycja w "M jak miłość" będzie próbowała oprzeć się mężowi draniowi ze wszystkich sił, ale w końcu zrozumie, że gra toczy się o życie Łukasza i ich dziecka!

Pierwsza reakcja męża jest przerażająca! - zdradziła Lenska w "Kulisach M jak miłość". - Druga reakcja, jak da jej ultimatum, to jest tak naprawdę zastraszenie Patrycji! Boi się w tej chwili o zdrowie i bezpieczeństwo Łukasza - ujawniła aktorka. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1587: Tragiczna śmierć w Grabinie. Bartek aż zblednie. Narzeczona Tadeusza zginęła, a on wreszcie przerwie milczenie - ZWIASTUN

M jak miłość. Prawdziwa twarz Argasińskiego. Dowie się o ciąży Patrycji i będzie chciał zabić Łukasza
M jak miłość: Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm

Jak widzimy na materiale WIDEO z "Kulis M jak miłość" Patrycja uda się jednak wymknąć z domowego więzienia i spotka się z kochankiem. Zrozpaczona Argasińska ostrzeże go, że jego życiu zagraża realne niebezpieczeństwo i pożegna na zawsze... Ale Argasiński będzie ich śledził i szybko uzna, że oni znów się spotykają! Czy to wtedy podejmie decyzję, że czas z tym ostatecznie skończyć i wyda zlecenie na Łukasza? Pisaliśmy o tym jako pierwsi TUTAJ.  

Na razie wygląda to tak, że Argasiński prawdopodobnie pozbędzie się Łukasza i wychowa dziecko jako swoje. Jakie ma plany wobec niewiernej żony? Czy uwięzienie przy nim to będzie dla niego do końca życia to będzie dla niej wystarczająca kara według ordynatora? A może w akcie ostatniej desperacji to ona znajdzie sposób i załatwi drania?

Czytaj również: M jak miłość, odcinek 1590: Dramatyczny poród u Mostowiaków! Marysia nawet nie wiedziała o tej ciąży

M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)
M jak miłość: Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)
M jak miłość: Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze