M jak miłość. Zdrajca Andrzej zaśmieje się Magdzie w twarz! Ona wypłacze się Kindze, a Budzyński w formie - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Zdrajca Andrzej zaśmieje się Magdzie w twarz! Ona wypłacze się Kindze, a Budzyński w formie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Zdrajca Andrzej zaśmieje się Magdzie w twarz! Ona wypłacze się Kindze, a Budzyński w formie - ZDJĘCIA

2022-07-05 21:09

Rozstanie z Magdą (Anna Mucha) w nowych odcinkach "M jak miłość" posłuży Andrzejowi (Krystian Wieczorek)! Dawno nie tryskał taką energią, a przecież Budzyńska dowie się o zdradzie i ucieknie od męża! Jak widać, może tak właśnie musiało być, bo nie da się ukryć, że Krystian Wieczorek jest w niesamowitej formie, pozuje na planie roześmiany, robi zdjęcia z szerokim uśmiechem i wygląda jeszcze lepiej niż zwykle! Czyżby Budzyńskiemu z "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej było na rękę, że Magda odejdzie, a on zajmie się kochanką Julią (Marta Chodorowska) i dzieckiem?

Budzyński z "M jak miłość" uzna, że rozstanie z Magdą jest mu na rękę? Krystian Wieczorek dawno się tak nie czuł na planie 

Rozstanie Magdy i Budzyńskiego z w nowych odcinkach "M jak miłość" jest nieuniknione, a aktorzy grają obecnie sceny, kiedy Magda zna prawdę o zdradzie męża z Julią, uciekła od niego, a małżeństwo się rozpadło. Budzyńska całkowicie odwróci się od prawnika, spakuje rzeczy i razem z Maćkiem (Franciszek Prznowski) wyjedzie do siedliska, gdzie zjawią się też Kinga (Katarzyna Cichopek) z Piotrkiem (Marcin Mroczek).

Sytuacja u Budzyńskich w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej nie jawi się kolorowo, ale zastanawiające jest zachowanie Krystiana Wieczorka, który wprost tryska energią na planie, jest w wyśmienitym humorze, żartuje i śmieje się. Na pewno Budzyńskim z "M jak miłość" wstrząśnie kryzys z żoną, ale czy ostatecznie nie stwierdzi, że może rozstanie posłuży im obojgu? 

Sprawdź: M jak miłość. Andrzej po rozstaniu z Magdą będzie miał nowy dom? Krystian Wieczorek pokazał ZDJĘCIA z planu

Jak pisaliśmy TUTAJ, Andrzej w "M jak miłość" po wakacjach 2022 będzie miał wrogów, a Julia zacznie mocno ingerować w jego życie. Ciężarna kobieta zacznie wymagać, by kochanek wspierał ją w każdej sytuacji i dbał o nią i dziecko. Budzyński nie bardzo będzie miał wyjście, bo kręgosłup moralny nie pozwoli mu zostawić Malickiej w ciąży, a wiadomo już, że kobieta przeżyje problemy zdrowotne i wyląduje w szpitalu! Andrzej chcąc czy nie, będzie musiał poświęcić jej uwagę i okazać wsparcie. Na ratowanie małżeństwa z Magdą może nie mieć czasu. 

Sprawdź: M jak miłość. Rodzina Zduńskich powiększy się w nowym sezonie! Lenka wróciła, a teraz taka niespodzianka - ZDJĘCIA

Nie da się ukryć, że Krystian Wieczorek doskonale czuje się na planie "M jak miłość", a ostatnio wystąpił nawet na nagraniu Anny Muchy na Instagramie, gdzie oboje śmiali się z poważnej sytuacji, w jakiej znaleźli się Budzyńscy. Zasiedli po dwóch stronach stołu i wyglądało to tak, jakby mieli coś ostro negocjować. Możliwe zatem, że chodzi o ewentualną sprawę rozwodową i podział majątku czy obowiązków. Budzyński będzie musiał pomagać Julii, a Magda, która nie mogła dać mu dziecka, nie da rady przeżyć tej sytuacji. Może dlatego Andrzej pomyśli, że lepiej się rozstać? Wszystko okaże się niebawem.

Jak pisaliśmy TUTAJ, nawet aktorka Anna Mucha ma dość emocjonalnych scen i smutku serialowej Budzyńskiej. Mucha musi płakać na planie, co wpływa na jej humor prywatnie. Jak widać, Krystian Wieczorek o wiele lepiej się bawi. To nie wróży najlepiej dla małżeństwa Budzyńskich.

M jak miłość. Zapłakana Lilka zdradza intymne szczegóły afery z Mateuszem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze