M jak miłość. Wzruszające spotkanie Marysi z Małgosią po latach! Wiemy o czym rozmawiały!

i

Autor: Instagram M jak miłość. Wzruszające spotkanie Marysi z Małgosią po latach! Wiemy o czym rozmawiały!

M jak miłość. Wzruszające spotkanie Marysi z Małgosią po latach! Wiemy o czym rozmawiały!

Sensacyjne spotykanie gwiazd "M jak miłość"! Tego nikt się nie spodziewał! Małgorzata Pieńkowska, czyli serialowa Marysia i jej najmłodsza "siostra", Małgosia - Joanna Koroniewska - urządziły spotkanie gwiazd serialu! Na filmie widzimy też Inę Sobalę, która przez lata grała w "M jak miłość" Agę, kuzynkę i kochankę Łukasza (Jakub Józefowicz). O czym rozmawiały? Czy to spotkanie oznacza. że Koroniewska jednak się złamała i wróci do swojej sztandarowej roli Małgosi? Sprawdź co wiemy!

O czym rozmawiały gwiazdy "M jak miłość? Koroniewska, Pieńkowska, Sobala - czegoś takiego jeszcze nie było!

Nic nie zapowiadało takiego spotkania na szczycie gwiazd "M jak miłość"! Dwie z nich - Koroniewska i Sobala - odeszły już z serialu, ale Pieńkowska nadal trzyma mocno w ryzach rolę Marysi i rodzinę Rogowskich. Pomimo, że Małgosia była postacią kontrowersyjną, co jakiś czas ożywają nadzieje fanów, że jednak wróci do swojej sztandarowej roli i najmłodsza Mostowiaczka znów zawita do Grabiny. Czy spotkanie z serialową Marysią zwiastuje ten moment? 

Przypomnijmy - Małgosia Mostowiak zniknęła z serialu "M jak miłość" w tajemniczych okolicznościach. Ostatnie odcinki serialu z udziałem Koroniewskiej zobaczyliśmy w grudniu 2013 roku i od tego momentu do Grabiny i widzów przed telewizorami docierają tylko jakieś niejasne wiadomości. Małgosia była na pewno w USA, gdzie wpadła w sidła podejrzanej sekty, uzależniła się od alkoholu i narkotyków... Ale do domu nie wraca! Czy Koroniewska zdradziła Pieńkowskiej, że jednak zmieniła zdanie i w nowym sezonie serialu znów zobaczymy Małgosię z jej twarzą?

Nie przegap: M jak miłość. Joasia zaręczona! Wreszcie weźmie ślub. Kim będzie drugi mąż Chodakowskiej?

Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała?
M jak miłość: Małgorzata Pieńkowska (Marysia), Joanna Koroniewska (Małgosia)

i

Autor: Instagram

Gwiazdy "M jak miłość" przeżyły wiele wzruszeń podczas tego spotkania "po latach". Widać, że dawno ze sobą nie rozmawiały, a mają tyle wspólnych wspomnień!

- Pamiętam dokładnie ten moment, kiedy "m jak miłość" pojawiło się w naszym życiu - zaczęła temat serialu Ina Sobala. - Wtedy się wszystko zmieniło!

- Na lepiej, czy na gorzej? - zapytał współprowadzący spotkanie Maciej Dowbor. 

- Była pasta do zębów w domu i lodówka pełna! - wyznała Sobala, która prywatnie jest córką Pieńkowskiej. 

Własnie temat relacji na linii mama-córka był głównym tematem spotkania gwiazd "M jak miłość" Koroniewska, Pieńkowska i Sobala spotkały się w programie "Domówka u Dowborów", które Joanna z Maciejem prowadzą na Youtube. Przy tej okazji sporo było rozmów na temat trudów dojrzewania Iny w domu wciąż nieobecnej matki, które życiem były role w teatrach i w ulubionym serialu Polaków.  

- Ludziom się wydaje, że mogą podejść na przykład i powiedzieć: nie lubię twojej mamy! - wyżaliła się Ina Sobala.

- Bo gra w tym "M jak miłość", łaaa?! - wybuchnęła śmiechem Koroniewska. Aktorka dodała przy tym, że bardzo się boi, żeby jej córka nie zechciała iść do szkoły teatralnej!

Przeżyłabym to strasznie, gdyby moje dziecko powiedziało mi, że chce zostać aktorką! Głównie dlatego, że wiem, jaki to jest nieweryfikowalny zawód, jak trudno jest się z niego utrzymać. Naprawdę się boję i bardzo nie chcę!

Pieńkowska z kolei stwierdziła, że podziwia swoją córkę za odwagę. Tu znów pojawił się temat "M jak miłość". -  Moja córka jest bardzo odważna! Ostatnią scenę, kiedy Inka odchodziła z serialu, grałyśmy razem. Nie mogłam wyzbyć tego, że to jest moja córeczka...`

Pomimo wielu wzruszeń, które budzi temat relacji sławnej matki z córką, gwiazdy nie dały się ponieść emocjom i temat ewentualnego powrotu Koroniewskiej do "M jak miłość" w tej rozmowie nie pojawił się. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Ślub 12-letniej Basi z Dawidem wstrząśnie całą Grabiną! Marysia nie powstrzyma córki

Ina Sobala na swoim Instastory

i

Autor: Instagram

Zobacz jak wyglądało spotkanie gwiazd "M jak miłość - GALERIA ZDJĘĆ!

Najnowsze