M jak miłość. Wypadek Miśka. Syn Kingi i Piotrka będzie walczył o odzyskanie sprawności

i

Autor: Instagram / MTL Max Film M jak miłość. Wypadek Miśka. Syn Kingi i Piotrka będzie walczył o odzyskanie sprawności

M jak miłość

M jak miłość. Wypadek Miśka. Syn Kingi i Piotrka będzie walczył o odzyskanie sprawności - ZDJĘCIA

2022-09-16 10:19

Wypadek Miśka (Aleksander Bożyk) w "M jak miłość"! Syn Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) będzie miał poważne problemy z chodzeniem! Chłopiec lubi wyzwania i zabawy na dworze, ale tym razem dojdzie do niebezpiecznego wypadku, a noga Miśka bardzo na tym ucierpi! Katarzyna Cichopek pokazała kulisy "M jak miłość", gdzie chłopczyk stara się nauczyć chodzić o kulach. To oznacza, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" Misiek przeżyje trudne chwile, a jego chora noga zostanie unieruchomiona.

Bolesny wypadek Miśka odbije się na rodzinie Zduńskich w "M jak miłość"

Serialowi Zduńscy kręcą kolejne przygody i nie tylko te dobre, miłe chwile rodzinne. Katarzyna Cichopek chętnie dzieli się z widzami "M jak miłość" ciekawostkami z planu i tak było tym razem. Serialowa Kinga pokazała, że wkrótce w domu przy ulicy Deszczowej zrobi się spore zamieszanie, a Misiek dostanie poważnego urazu! Marcin Mroczek uczył chłopca używania kul, bo Misiek będzie musiał używać ich po nieprzyjemnym wydarzeniu, które wydarzy się już niebawem! Na nagraniu Cichopek widać, że dziecko średnio radzi sobie z nową sytuacją i dopiero zaczyna przyzwyczajać się do kul. Da się również zauważyć, że noga chłopca jest zabezpieczona i unieruchomiona, przez co trudniej mu się poruszać.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1674: Pijany Andrzej przyzna się Magdzie do zdrady. Nie będzie chciała słuchać żadnych wyjaśnień! - ZDJĘCIA(Olga Cybińska)

M jak miłość odcinek 1670. Paweł wyda sekret Kingi! Wyjawi Piotrkowi, co wyprawia jego ukochana żona

Zmiany w rodzinie Kingi i Piotrka w "M jak miłość" po wakacjach

Nie da się ukryć, że wypadek Miśka to nie jedyne zaskoczenie, które czeka na widzów w kolejnych odcinkach "M jak miłość". Kinga i Piotrek będą musieli przyzwyczaić się, że w domu przy Deszczowej znajduje się o wiele więcej osób! To przez Lenkę (Olga Cybińska), która zaprosi znajomych i urządzi imprezę. Na Instagramie Cichopek i Mroczek śmiali się, że przyszedł czas na nowe pokolenie, a oni muszą się odsunąć. Szkoda tylko, że Misiek nie bardzo będzie mógł uczestniczyć w zabawach, bo z uszkodzoną nogą nie będzie to proste. Oczywiście chłopiec jak zawsze będzie mógł liczyć na wsparcie rodziny. Piotrek i Kinga będą mieli sporo na głowie, bo oprócz zamieszania w domu rodzinnym i opieki nad synkiem, postarają się wesprzeć zdradzoną Magdę (Anna Mucha), a Kinga nie zostawi przyjaciółki samej, chociaż o zdradzie wiedziała już jakiś czas temu. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1670: Paweł wyda sekret Kingi! Wyjawi Piotrkowi, co wyprawia jego ukochana żona – WIDEO

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze