M jak miłość. Wielki powrót Budzyńskiego. Przeżył koszmar, ale znalazł pocieszenie u Magdy

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Wielki powrót Budzyńskiego. Przeżył koszmar, ale znalazł pocieszenie u Magdy

M jak miłość. Wielki powrót Budzyńskiego. Przeżył koszmar, ale znalazł pocieszenie u Magdy - ZDJĘCIA

Budzyński wraca do gry w "M jak miłość"! Jak pisaliśmy jako pierwsi - Krystian Wieczorek przeżył wielki koszmar - został doszczętnie okradziony! Ale wyciekł film z planu serialu, na którym Andrzej odpoczywa z ukochaną żoną, Magdą, która pomaga mu się pozbierać! Aktor jest jeszcze rozbity po zuchwałej kradzieży, której padł ofiarą, ale kiedy Magda (Anna Mucha) wzięła sprawy w swoje ręce, uśmiech wrócił mu na twarz! Jak widzimy na materiałach z planu "M jak miłość" państwo Budzyńscy w nowych odcinkach nadal będą razem, a problemy scalą ich związek! Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z planu Andrzeja i Magdy!

Budzyński wrócił do "M jak miłość"! Wieczorek leczy rany w towarzystwie serialowej Magdy

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Krystian Wieczorek padł ofiarą ohydnej kradzieży! Internetowi bandyci zablokowali mu konto na Instagramie i gwiazdor stracił nie tylko cenne zdjęcia, ale również prawo do używania swojego nazwiska! Aktor dzielił się z fanami na bieżąco złością i upokorzeniem, które poczuł po ataku hakerów. Ale, jak widać na profilu Muchy na Instagramie, Budzyński wrócił do gry!

Andrzej Budzyński w "M jak miłość" to jedna z tych postaci, bez których trudno wyobrazić sobie ten serial. Idealny mąż Magdy, wzięty prawnik, dobry ojciec i niezwykle prawy człowiek - wielu z nas chciałoby go poznać. Gwiazdor cieszy się ogromną sympatią fanów i zapewne z wielką radością wrócił z prywatnego koszmaru na plan serialu. 

Zobacz koniecznie: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała?
M jak miłość: Magda (Anna Mucha)

i

Autor: Instagram

Nic dziwnego - na swojego serialowego męża czekała już Anna Mucha, która natychmiast przywróciła Wieczorkowi radość na twarzy. Aktor, być może po raz pierwszy od kradzieży, zaczął się śmiać z tego co mu się przydarzyło! Magia "M jak miłość" zadziałała - Magda i Andrzej Budzyńscy również potrafią rozśmieszać się nawzajem w trudnych chwilach.  

- Kochani, powitajmy z powrotem w sieci! Mój mąż! - zapowiedziała Wieczorka Mucha na filmu z planu "M jak miłość". 

- Krystian Wieczorek official, a na razie #tnmgc . Haker, niestety mi zablokował nazwę, ale już za 10 dni wracam jako Krystian Wieczorek i będę sobą! - aktor odpowiedział śmiechem i zapowiedzią końca koszmaru. 

- A póki co, siedzimy razem na lunchu i jest ze mną! - podkreśliła roześmiana pani Budzyńska z "m jak miłość".  

Dla fanów "M jak miłość" to dobra wiadomość: państwo Budzyńscy kręcą wspólne sceny, jedzą w doskonałych nastrojach lunch, więc wygląda na to, że w nowym sezonie będzie u nich jeszcze lepiej!

Nie przegap: M jak miłość. Mikołaj Roznerski ma sobowtóra na planie! Tak wygląda drugi Marcin - ZDJĘCIA

M jak miłość: Magda (Anna Mucha)

i

Autor: Instagram

Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ ze wspólnego lunchu Magdy i Andrzeja Budzyńskich na planie "M jak miłość"!

Najnowsze