M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1739: Wielka przemiana Ewy Kalinowskiej. Po oschłej rywalce Marysi nie będzie śladu - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-09-05 21:43

Ewa Kalinowska z "M jak miłość" zmieni się nie do poznania! Lekarka dała się poznać jako wróg Marysi (Małgorzata Pieńkowska), oschła i wyniosła adoratorka Artura (Robert Moskwa). Sytuacja w 1739 odcinku "M jak miłość" ulegnie zdecydowaniej zmianie, a kobieta zacznie wręcz zwierzać się Rogowskiej! Będzie zlękniona i przestraszona i zniknie jej cwaniacki uśmiech. Nadejdzie czas do przyznania się do błędów z przeszłości, które mogą mieć fatalne skutki w przyszłości. Dla Ewy Kalinowskiej jest jeszcze nadzieja? Zobacz WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1739 - poniedziałek, 11.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ewa dała się poznać jako mało sympatyczna, wyrachowana kobieta, która wzięła sobie na cel poderwanie Artura. Lekceważyła Marysię i umniejszała jej, ale sprawy przybiorą inny obrót. Wszystko przez snucie planów zemsty przez Daniela (Paweł Prokopczuk), który już w zeszłym sezonie "M jak miłość" zaczął uprzykrzać lekarce życie. To nie koniec, bo Ewa stanie się coraz bardziej zlękniona i najzwyczajniej w świecie zadrży o własne życie. Nic dziwnego, skoro ma na sumieniu poważny błąd... To Marysi zwierzy się, że niegdyś dopuściła się błędu lekarskiego i doprowadziła do śmierci pewnej dziewczynki. Chodzi oczywiście o córeczkę Daniela, po śmierci której mężczyzna nigdy się nie pozbierał. Plany sąsiada Mostowiaków mniej więcej pozna Maja (Ewa Tucholska), przyjaciółka Marysi. Spróbuje odwieść Daniela od niebezpiecznych zapędów, ale czy to się uda?

Sama Anna Kerth w "Kulisach M jak miłość" zdradza, że jej bohaterka to idealny przykład osoby, która przechodzi przemianę. Zaczyna rozumieć swoje błędy i dostrzegać, że goni ją przeszłość. - Serial "M jak miłość" pokazuje, że każdy człowiek na swoją historię. Możemy zobaczyć jak twarz człowieka się zmienia, na przykładzie Ewy, zobaczyć te momenty, kiedy ona nakłada tę maskę, kiedy próbuje sobie jakoś na zewnątrz radzić - tłumaczy aktorka. - Historie, które oglądamy, dają nam nadzieję na to, że każdy może się zmienić, każdy może nawet te trudne sytuacje przemienić na coś dobrego - dodaje Anna Kerth. 

Ewa Kalinowska zmieni się nie do poznania przez Daniela 

Z pewnością Ewa w następnych odcinkach "M jak miłość" przestanie być już taka cwana. Zacznie rozumieć, że wsparcie bliskich jest nieocenione, a konflikt między nią a Marysią wygaśnie. Pytanie tylko, co ostatecznie zrobi Daniel. Czy odpuści sobie zemstę na Ewie? Może jednak zdecyduje się ukarać kobietę za śmierć dziecka? To okaże się w kolejnych odcinkach "M jak miłość". 

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze