M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ewa przerwie milczenie w sprawie śmierci dziecka! Przyzna się Marysi, co zrobiła przed laty - ZDJĘCIA

2023-08-24 20:24

Chwile grozy w 1739 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu przeżyje Ewa Kalinowska (Anna Kerth), do której domu w Grabinie włamie się prześladowca! Mimo, że nic się jej nie stanie, to będzie przerażona faktem, że ktoś cały czas czyha na jej życie, obserwuje ją i osacza. Pomocy poszuka u Marysi Rogowskiej (Małgorzata Pieńkowska) i tylko jej w 1739 odcinku "M jak miłość" przyzna się co zrobiła dwa lata temu! Z ust Kalinowskiej padnie poruszające wyznanie jak doprowadziła do śmierci dziecka. A to, co teraz dzieje z Ewą to będzie kara za niedopuszczalny czyn. Ani Kalniowska, ani Marysia nie przewidzą, że poluje na nich sąsiad Daniel (Paweł Prokopczuk). Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1739 po wakacjach - poniedziałek, 11.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Włamanie do domy Ewy Kalinowskiej w 1739 odcinku "M jak miłość" to będzie sprawka Daniela (Paweł Prokopczuk), sąsiada Rogowskich z Grabiny, który od jakiegoś czasu poluje na lekarkę z wiejskiej przychodni! A zaczęło się od tego, że Daniel rozpoznał we wspólniczce Marysi i Artura (Robert Moskwa) doktor kardiolog, która dwa lata temu zabiła jego córkę Zosię. Do tragedii doszło na dyżurze Ewy w szpitalu, gdzie Daniel trafił z chorą córką. Kalinowska postawiła złą diagnozę i dziewczynka zmarła na serce na rękach ojca.

Żądny zemsty Daniel włamie się do domy Ewy Kalinowskiej w 1739 odcinku "M jak miłość"

Ta poruszająca historia z przeszłości Ewy w 1739 odcinku "M jak miłość" będzie miała ciąg dalszy, gdy Daniel zaatakuje w domu Kalinowskiej. Wybierze dogodny moment, bo akurat wtedy Ewa wyjdzie pobiegać do lasu. Kiedy wróci z przerażeniem zorientuje się, że ktoś u niej był, przestawił fotel i grzebał w jej dokumentach. Nic dziwnego, że natychmiast stamtąd wyjdzie i ratunku poszuka u Marysi w domu Mostowiaków.

Przeszłość Ewy Kalinowskiej w 1739 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw!

Tylko Rogowskiej w 1739 odcinku "M jak miłość" wystraszona Ewa opowie o włamaniu, za którym na pewno stoi prześladowca, który od dawna wysyła jej pogróżki z cytatami z "Biblii", w których ostrzega, że poniesie karę za to, co zrobiła. W przypływie szczerości zwierzy się Marysi, że zasłużyła sobie na to, co ją spotyka, że psychopata, który ją prześladuje osiągnie w końcu swój cel. Przez to kim się stała Kalinowska rozpadło się jej małżeństwo z Ryszardem, mąż znalazł sobie kochankę, a syn Wojtek (Aleksander Szeląg) się od niej odwrócił. Straciła rodzinę, bo doprowadziła do śmierci dziecka.

Przerażona Ewa w 1739 odcinku "M jak miłość" przerwie milczenie i przyzna się Marysi jak zabiła małą pacjentkę. - Przeze mnie też ktoś stracił dziecko. Na moim dyżurze pojawił się ojciec z chorą dziewczynką, a ja uznałam, że to po prostu duszność. Zleciłam EKG, nie dopatrzyłam się niczego niepokojącego i odesłałam dziewczynkę do domu. Wieczorem dziecko zmarło. Nagła śmierć sercowa. Czułam się za to odpowiedzialna. Zaczęłam pić, zaniedbywać rodzinę... - Kalinowska dokładnie opisze przypadek Zosi, córki Daniela, chociaż nie będzie wiedziała, że to właśnie on ją dręczy, że to on jest sąsiadem Rogowskich.

Ewa Kalinowska w 1739 odcinku "M jak miłość" zgłosi włamanie na policję

Marysia w 1739 odcinku "M jak miłość" nie potępi Ewy, ale poradzi jej, żeby nie tylko włamanie zgłosiła na policję do komendanta Staszka Popławskiego (Sławomir Holland). Bo w całej tej sprawie istotna będzie także sprawa śmierci dziecka sprzed lat! Ale jak podaje portal światseriali.interia.pl Kalinowska nie wspomni Staszkowi o tym, że ma na sumieniu zmarłą pacjentkę.

Tak Daniel w 1739 odcinku "M jak miłość" będzie chciał dopaść Ewę

Tymczasem Daniel w 1739 odcinku "M jak miłość" cały czas będzie czekał na dogodny moment, żeby dopaść Ewę, wymierzyć sprawiedliwość Kalinowskiej na własną rękę. Zaczai się pod jej domem, gotów nawet zabić lekarkę, przez którą zmarła jego córka. Sąsiad Rogowskich, który tylko Mai (Ewa Tucholska) powiedział jak stracił Zosię, teraz zdradzi przyjaciółce Marysi, że chce ukarać lekarkę za śmierć córki. Na celowniku Daniela znajdzie się także syn Ewy, Wojtek.

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Najnowsze

Materiał sponsorowany