M jak miłość. Wielka niespodzianka Chodakowskiego. To nie dla Izy będzie stawał na głowie

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Wielka niespodzianka Chodakowskiego. To nie dla Izy będzie stawał na głowie

M jak miłość. Wielka niespodzianka Chodakowskiego. To nie dla Izy będzie stawał na głowie

2022-07-01 14:57

Marcin (Mikołaj Roznerski) popisze się w "M jak miłość" po wakacjach! Chodakowski udowodni, że jest kreatywny, ale to nie dla Izy (Adriana Kalska) będzie tak się starał. Chodakowski przyszykuje dużą niespodziankę, ale nie dla żony lub dzieci. Marcin w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej udowodni, że umie się postarać i stanąć na wysokości zadania. Iza poczuje się zazdrosna o to, w jaki sposób mąż traktuje innych? W domu Chodakowskich zapanuje pustka i samotność, ale chyba nie na długo.

Niespodzianka Marcina w "M jak miłość" po wakacjach zwali wszystkich z nóg. To nie dla Izy się postara

Marcin z "M jak miłość" zamieni się w prawdziwego bohatera i chociaż zawsze był pomocny, teraz przejdzie samego siebie. Chodakowski skupi się na Monice (Joanna Niemirska) i to właśnie jej zafunduje nowe życie, po dużych trudnościach, jakie zgotował jej kryminalista Rudnicki (Mateusz Łasowski). Chodakowski wraz z Olewiczem (Tomasz Dedek) załatwią podłego mężczyznę w nowym sezonie "M jak miłość", a dla Moniki przyszykują wyjątkowy prezent. Iza poczuje pustkę, bo w związku z polepszeniem się stanu zdrowia Moniki, Amelka (Ninel Kos) i Hania (Marta Stefanek) wrócą do domu.

- To co, dziewczynki, wszystko zabrałyście? - cytuje pytanie Marcina światseriali.pl, kiedy córki Moniki będą pakować się z domu Chodakowskich. - Tak! - usłyszy w odpowiedzi. - I co teraz będzie? Bez was zrobi się tu strasznie pusto – zagai Iza w "M jak miłość" po wakacjach 2022 i będzie widać, że bardzo przywiązała się do dziewczynek. Szymek rzuci do rodziców, że może postaraliby się o trzecie dziecko! 

Przeczytaj: M jak miłość. Franka na skraju życia i śmierci! Żona Pawła wyląduje w szpitalu i przejdzie operację. Wyciekły ZDJĘCIA

- Chyba będę udawał, że tego nie słyszałem… - skwituje Marcin w nadchodzących odcinkach "M jak miłość", ale to nie na synu się skupi. Monika w podziękowaniu za wszystko poczęstuje wybawiciela obiadem, a Chodakowski wymyśli, że mogłaby pracować w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), skoro tak dobrze gotuje.

- Cieszę się, że wam smakuje. Po szpitalnym wikcie miałam ochotę na coś spoza kuchni polskiej... - cytuje słowa Moniki portal światseriali.pl i właśnie w ten sposób Chodakowski dowie się, że znajoma dobrze gotuje. - Słuchajcie, a ja mam pomysł. Rozmawiałem ostatnio z Kingą, podobno sprzedają coraz więcej dań na wynos, potrzebują kogoś do pracy w kuchni. (...) Skoro tak świetnie gotujesz, może byłabyś zainteresowana? - zapyta się Marcin w jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2022. - Czy ja byłabym...? Oczywiście! O ile się nadam, ale zrobię wszystko, żeby zdobyć tę pracę. To jest chyba mój najszczęśliwszy dzień w życiu - powie Monika, a Marcin obieca, że to nie koniec niespodzianek. Chodakowski weźmie się za mieszkanie Moniki i je wyremontuje! To już naprawdę wykroczy poza zwykłą pomoc znajomej.

Przeczytaj: M jak miłość. Rodzina Zduńskich powiększy się w nowym sezonie! Lenka wróciła, a teraz taka niespodzianka - ZDJĘCIA

Wyrzucona z M jak miłość Barbara Kurdej-Szatan na planie nowego serialu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze