M jak miłość

M jak miłość. Ula i Bartek nie wrócą do Mostowiaków nawet na święta! Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński ostatni raz grali razem latem - ZDJĘCIA

2022-11-21 12:33

Ula i Bartek z "M jak miłość" odejdą w 1687 odcinku, a wyjazd Lisieckich do Australii oznacza, że Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński przez długi czas nie wystąpią w serialu. Podczas pożegnania z Barbarą (Teresa Lipowska) w 1687 odcinku "M jak miłość" Ula zapewni babcię, że wrócą do Grabiny za miesiąc. Ale to nieprawda! Bo zostaną w Australii przez co najmniej pół roku. To już pewne, że Ula i Bartek nie wrócą do rodziny Mostowiaków ani z okazji specjalnego, świątecznego odcinka serialu, ani później. Krefft i Smoleński nie pojawiają się na planie "M jak miłość" od wakacji, ostatni raz zagrali razem w lipcu. Czy i kiedy wrócą? Poznajcie szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1687 POŻEGNANIE ULI i BARTKA przed wyjazdem do Australii - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Kiedy Ula i Bartek wrócą do "M jak miłość" po pożegnaniu z Mostowiakami w 1687 odcinku? Wspólna decyzja o przeprowadzce do Australii do Marka (Kacper Kuszewski), Ewy (Dominika Kluźniak) i Natalki (Marcjanna Lelek) zapadła pod wpływem ostatnich wydarzeń. Nie tylko związanych ze śmiercią ojca Uli, zmianami jakie nastąpiły w życiu Lisieckich, którzy po tragicznym wypadku Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzeja (Tomasz Oświeciński) nagle zostali rodzicami Kalinki (Oliwia Kępka). Minione miesiące były szczególne trudne dla Uli, która zdała sobie sprawę, że wcale nie jest szczęśliwą, spełnioną żoną i matką.

Zresztą w 1687 odcinku "M jak miłość" ujawni prawdziwy powód wyjazdu do Australii z Bartkiem i Kalinką. Ich przeprowadzka będzie miała niewiele wspólnego z tęsknotą za ojcem i siostrą. Podczas pożegnania z babcią Ula nie odważy się powiedzieć Barbarze, że zostaną w Australii na wiele miesięcy, że przez pół roku na pewno nie wrócą do Grabiny. A może nawet dłużej.

- Mamy paszporty, wizy, kartę kredytową, damy radę... Słuchajcie, ale teraz już naprawdę powinniśmy się zbierać - zapowie Bartek w 1687 odcinku "M jak miłość", a Barbara z trudem zapanuje nad łzami cisnącymi się do oczu. - Znowu się rozjeżdżacie...

- Babciu, miesiąc minie szybko... - okłamie babcię Ula.

- Uważajcie na siebie. Życzę wam szczęśliwej podróży. Jak tylko dojedziecie, natychmiast napiszcie. Nie zatrzymuję was, żebyście się nie spóźnili - powie na pożegnanie z Ulą i Bartkiem w 1687 odcinku "M jak miłość" seniorka rodu Mostowiaków. Nieświadoma tego, że nie zobaczy wnuków i prawnuczki przez wiele miesięcy. - Brak was będzie - szepnie do siebie Barbara.

Kiedy Ula i Bartek wrócą do "M jak miłość"?

Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński z obsady "M jak miłość" odeszli w lipcu. Na jak długo? Na pewno do końca tego roku. Zabraknie Uli i Bartka podczas emisji specjalnego świątecznego odcinka "M jak miłość" we wtorek, 27.12.2022, gdy po raz pierwszy w historii serialu w domu Mostowiaków w Grabinie rodzina będzie obchodziła Wigilię. Na razie nie wiadomo czy i kiedy Ula i Bartek wrócą do serialu. Pocieszające jest to, że Krefft i Smoleński nie dotąd nie ogłosili ostatecznego rozstania z produkcją.

M jak miłość odcinek 1687 ZWIASTUN. Kisielowa na tropie włamywacza! Nawet komendant Staszek będzie bezradny
M jak miłość. Powrót Marka Mostowiaka do Grabiny w specjalnym świątecznym odcinku - WIDEO
Najnowsze