M jak miłość. Tragiczny finał ucieczki Basi i Dawida z Grabiny! Nikt nie będzie wiedział co się z nimi stało

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Tragiczny finał ucieczki Basi i Dawida z Grabiny! Nikt nie będzie wiedział co się z nimi stało

M jak miłość. Tragiczny finał ucieczki Basi i Dawida z Grabiny! Nikt nie będzie wiedział co się z nimi stało

2021-08-18 12:10

W 1601 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) i Dawid (Iwo Wiciński) uciekną razem z Grabiny. Sprytny 17-letni psychopata, który jeszcze bardziej omota 12-letnią córkę Rogowskich zrobi z Basię to, co ze byłą dziewczyną. Ma na sumieniu potworną krzywdę wyrządzoną Kai, a w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 historia się powtórzy. Niebezpieczny Jaszewski namówi 12-latkę, by w 1601 odcinku "M jak miłość" opuściła rodziców i dom w Grabinie. Świadomi zagrożenia Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) zaczną drżeć ze strachu o Basię. Nikt nie będzie wiedział co się z nią i Dawidem stało!

"M jak miłość" odcinek 1601 - poniedziałek, 27.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Choć w "M jak miłość" po wakacjach 2021 nadal nie wyjaśni się co Dawid zrobił swojej byłej dziewczynie Kai, bo prawdę o jego zbrodni zna tylko matka Olga (Małgorzata Lewińska), to do szaleństwa zakochana Basia stanie się kolejną ofiarą psychola. 17-letni Jaszewski znów pokaże swoją mroczną, nieobliczalną stronę, jak wtedy kiedy chciał zrobić z Basi dawną ukochaną. W 1601 odcinku "M jak miłość" historia sprzed wielu miesięcy znów się powtórzy. Po dramacie jaki rozegrał się w rodzinie Jaszewskich i ich ucieczce z Krakowa do Grabiny, znów wszyscy będą odchodzić od zmysłów przez Dawida. Nieobliczalny chłopak Basi bez większego trudu namówi ją, żeby porzuciła rodziców oraz Grabinę. 

Nie przegap: M jak miłość. Dawid śmiertelnie chory! Rogowski postawi wstrząsającą diagnozę w sprawie choroby chłopaka Basi

W 1601 odcinku "M jak miłość" para nastolatków wyjedzie razem do Warszawy. Nikomu nie mówiąc ani słowa o tym gdzie się wybierają, ani też na jak długo. Według "Świata Seriali" Dawid nie bez przyczyny właśnie w 1601 odcinku "M jak miłość" wybierze ten właśnie dzień na ucieczkę. Po raz pierwszy da o sobie znać śmiertelna choroba Jaszewskiego, którą do tej pory była tajemnicą. Nawet nastoletni psychopata o niej nie będzie wiedział.

M jak miłość. Psychol Dawid pokaże Basi zdjęcie swojej pierwszej ofiary! To co zrobił dziewczynie Kai mrozi krew w żyłach - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość. To on będzie nowym Mateuszem Mostowiakiem! Zastąpi Krystiana Domagałę - ZDJĘCIA

Szalona wyprawa Basi i Dawida w 1601 odcinku "M jak miłość" po wakacjach zrządzeniem losu zakończy się dramatyczną walką o życie Jaszewskiego. Bo chłopak 12-letniej córki Marysi i Artura nagle straci przytomność podczas spaceru po Bulwarach Wiślanych. Przerażona Basia wpadnie w taką histerię i panikę, że nie zdoła w żaden sposób pomóc umierającemu Dawidowi. Dopiero w 1601 odcinku "M jak miłość" przechodnie wezmą pomoc do Dawida. Psychol trafi do szpitala, a Rogowska nie opuści go nawet na chwilę.

W tym czasie w Grabinie w 1601 odcinku "M jak miłość" Rogowscy zaczną tracić zmysły, że Basi stało się coś złego, że Dawid ją skrzywdził. Także Jaszewska, która jak nikt inny zna przeszłość Dawida będzie miała czarne myśli.

Najnowsze