M jak miłość. To Marcin wydrze matkę Aleksandrę ze szponów sekty? Kochanek każe jej zapomnieć o rodzinie!

i

Autor: tvp/vod M jak miłość. To Marcin wydrze matkę Aleksandrę ze szponów sekty? Kochanek każe jej zapomnieć o rodzinie!

M jak miłość. To Marcin wydrze matkę Aleksandrę ze szponów sekty? Kochanek każe jej zapomnieć o rodzinie!

W "M jak miłość" matka Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel) zaplątała się w fatalny związek. Jej miłość do Janka (Wojciech Kalarus) skończy się na stracie wszystkich oszczędności, ale przede wszystkim rozumu! Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) przez kochanka dostanie się w szpony niebezpiecznej sekty, która każe jej zapomnieć o rodzinie. I prawda jest także, że gdyby nie interwencja Marcina, Chodakowska skończyłaby na dnie, bez środków do życia i bliskich. Jak Marcin wyciągnie matkę z sekty w nowym sezonie "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ z planu!

"M jak miłość" po wakacjach 2022. Gdyby nie Marcin, Aleksandra wylądowałaby na dnie!

W nowym sezonie "M jak miłość" z Aleksandrą będzie już bardzo źle. Chodakowska próbowała wprawdzie pod koniec ostatniego sezonu zakończyć znajomość z Jankiem, ale wiadomo już na pewno, że kochanek jej na to nie pozwoli. I nie dlatego, że kocha ją nad życie - ten facet ma "misję" zdobycia nowej ofiary dla swojej sekty! 

Dojdzie nawet do tego "M jak miłość", że Aleksandra odda kochankowi dostępy do swojego konta, a on oczywiście skorzysta i ogołoci Chodakowską do zera! W międzyczasie sekta urządzi Aleksandrze takie pranie mózgu, że będzie gotowa wyrzec się swojej rodziny! Całe szczęście, że Chodakowska ma takich synów, jak Marcin i Olek... 

Nie przegap: M jak miłość. Paweł i Franka usłyszą kolejną diagnozę u ginekologa! Najpierw poznają syna Adama, a później Zduńska będzie w ciąży?

Jak pisaliśmy TUTAJ Olek specjalnie przeprowadzi się z rodziną na powrót do Polski, aby ratować matkę. Jednak kluczową rolę w wyrwaniu Aleksandry ze szponów niebezpiecznej sekty będzie detektyw Chodakowski. Jak tego dokona? 

W "M jak miłość" po wakacjach 2022 Marcin znienacka "wyrośnie" przez Jankiem w jakimś garażu i ostrym tonem zażąda, aby zostawił jego matkę w spokoju. Okaże się wtedy, że kochanek Aleksandry jest "mocny" tylko wobec bezbronnej zakochanej w nim kobiety.... 

- Ja po prostu chcę, żebyś odczepił się od naszej mamy - powie Marcin.- Inaczej cię zniszczę... 

Na takie dictum Janek w "M jak miłość" zaniemówi i przerażony ucieknie. Czy to wystarczy, aby uwolnić Aleksandrę spod wpływu wielkiej manipulacji sekciarzy? Przekonamy się zaraz po wakacjach 2022. 

Zobacz koniecznie: Marysia z M jak miłość nieźle zaszalała z fryzurą! Tak teraz wygląda Małgorzata Pieńkowska - ZDJĘCIA

M jak miłość. Podła Lilka zaplącze się nawet do Chodakowskich! Czego będzie chciała od Anety i Olka?
Najnowsze