M jak miłość. Tak ciąża zmieni Patrycję. Pozna wreszcie płeć dziecka Łukasza - WIDEO

i

Autor: Instagram M jak miłość. Tak ciąża zmieni Patrycję. Pozna wreszcie płeć dziecka Łukasza - WIDEO

M jak miłość. Tak ciąża zmieni Patrycję. Pozna wreszcie płeć dziecka Łukasza - WIDEO

2021-09-20 13:08

Patrycja (Alżbeta Lenska) z "M jak miłość" zachwyca widocznym ciążowym brzuszkiem! Argasińska zmieni się pod wpływem maleństwa, które nosi pod sercem. Wyciekła relacja z planu "M jak miłość", gdzie ważą się dalsze losy żony ordynatora. Wiadomo już, że Patrycja okłamie Łukasza (Jakub Józefowicz) w sprawie ojcostwa, a podły Argasiński (Karol Strasburger) sfałszuje badania DNA. Czy da się jednak kłamać w nieskończoność? O tym przekona się rozkwitająca Patrycja, która będzie musiała stanąć przed trudnym wyborem. Sprawdź jak zachwyca w ciąży i na planie "M jak miłość" w WIDEO!

Patrycja z "M jak miłość" pokazała się z ciążowym brzuszkiem, który wygląda już naprawdę okazale! 

- No i Patrycja z rana gotowa! Nie ma to jak być od rana w ciąży i iść na plan, ohhh te brzuszki. Dziś wizyta u lekarza. Zobaczymy jak będzie - relacjonuje Alżbeta Lenska, która wciela się w postać Patrycji z "M jak miłość". Pokazała swój ciążowy brzuch, który wskazuje na to, że właśnie są nagrywane dalsze sceny w serialu. Brzuszek Argasińskiej jest już naprawdę pokaźny, a ona wygląda kwitnąco. Niestety nie można tego powiedzieć o nastroju serialowej Argasińskiej, która boryka się z szantażem Jerzego i trudną miłością do Łukasza. Wojciechowski nadal nie będzie wiedział, że kochanka nosi pod sercem jego dziecko. Już niedługo w "M jak miłość" Jerzy sfałszuje wyniki badań DNA, więc Łukasz uwierzy, że to nie on zostanie tatą. 

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość zniknęła nagle, bo lada moment urodzi dziecko! Tak Ilona Janyst ukrywa ciążę w serialu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Tak ciąża zmieni Patrycję. Pozna wreszcie płeć dziecka Łukasza?

- A dziś Patrycja na badania lekarskie w naszej wspaniałej klinice, żeby sprawdzić jak tak ciąża, jak brzuszek i może się dowie czy to chłopak, czy dziewczynka. Jak obstawiacie? - relacjonuje gwiazda "M jak miłość". Wygląda więc na to, że Argasińska pozna niedługo płeć dziecka i pomimo wszystko będzie bardzo podekscytowana. W głębi duszy pragnęła pociechy, ale życie z Jerzym jej tego nie umożliwiło. Niestety zagubiona kobieta nadal musi udawać, że to nie Łukasz jest ojcem. Argasiński nigdy nie dopuści by cokolwiek zagroziło jego pozycji zawodowej i społecznej, a informacja o kochanku żony zszargałaby te plany. 

Przeczytaj: Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

Oprócz pokazania się na planie "M jak miłość" z ciążowym brzuszkiem, Alżbeta Lenska zrelacjonowała także kulisy nagrywania scen. Opublikowała tzw. "off" oznacza nagranie tylko głosu postaci, bez pokazywania jej. Na nagraniu widać, jak gwiazda "M jak miłość" siedzi obok osoby z ekipy,

- Jesteś gotowa? - pyta się członek obsady "M jak miłość". - Zawsze, dla Łukasza zawsze - mówi Argasińska. Do tego serialowa Patrycja dodała, że prywatnie naprawdę wierzy w miłość jej bohaterki do Wojciechowskiego i trzyma kciuki by się dogadali. Czy właśnie tak będzie? Tego dowiemy się niebawem. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze