M jak miłość. Tajemnica kochanki Leszka wyszła na jaw! Joasia tego nie zniesie

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram M jak miłość. Tajemnica kochanki Leszka wyszła na jaw! Joasia tego nie zniesie

M jak miłość. Tajemnica kochanki Leszka wyszła na jaw! Joasia tego nie zniesie

Sensacja w "M jak miłość"! Już wiemy kim jest nowa kochanka Leszka! Ta piękna dziewczyna (Dominika Kryszczyńska) to nie byle kto - Krajewski (Sławek Uniatowski) wybrał sobie kochanką, którą zdecydowanie będzie mógł się chwalić... Kiedy Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) pozna tajemnicę konkurentki nie będzie w stanie znieść tego, że absolutnie nie ma z nią żadnych szans! Jedyną nadzieją dla Chodakowskiej będzie dawne wielkie uczucie Leszka do niej. Czy Joasia postanowi zagrać na sentymentach w "M jak miłość" i w ten sposób odzyska ukochanego?

"M jak miłość". Wiemy kim jest tajemnicza kochanka Leszka! Joasia nie ma z nią żadnych szans?

W nowym sezonie "M jak miłość" do Polski - wbrew zapowiedzi - wróci Leszek. Ale bajecznie bogaty i przystojny biznesmen Krajewski nie będzie sam. u jego boku będzie prężyć się uśmiechać niezwykłej urody dziewczyna! Ujawniamy, że Joasia pewnego dnia ją osobiście pozna! A to, czego dowie się o rywalce do reszty ją załamie...

Nowa kochanka Leszka w "M jak miłość" będzie nie tylko młodsza i ładniejsza od Joasi. Kiedy wszyscy się dowiedzą, jaki ma tytuł i że jej uroda ma swoją wartość, będą pod wrażeniem. Ta tajemnica po prostu Chodakowską dobije... 

Czytaj też: M jak miłość. Powrót Marty. Była żona Budzyńskiego z nim zamieszka! Zniszczy jego małżeństwo z Magdą?

M jak miłość. Nowa kochanka Leszka (Dominika Kryszczyńska) na planie

i

Autor: Instagram M jak miłość. Nowa kochanka Leszka (Dominika Kryszczyńska) na planie

Jakby tego było mało, ambitna piękność w "M jak miłość" będzie także niezwykle sprytna, a bogaty Krajewski wyda jej się idealnie "upolowaną" partią. I nie będzie chciała wypuścić go z rąk! Jaką tajemnicę kryje nowa kochanka Leszka?

Pewne jest, że kochanka nowa Leszka w "M jak miłość" to znana na całym świecie Miss Fitness! Joasia, kiedy ją pozna będzie bez pracy i w fatalnym stanie psychicznym. Czy informacje o rywalce pomogą jej się podnieść i ruszyć do walki o ukochanego, czy raczej ostatecznie ją dobiją? 

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Joasia w "M jak miłość" jednak podniesie się odnajdzie szczęście. Wszystko wskazuje na to, że zaręczy się z... Leszkiem! Co na to jej piękna rywalka? Przekonamy się zaraz po wakacjach 2021?  

Sprawdź koniecznie: Koniec Na Wspólnej? Szokująca decyzja stacji. Wiemy co się stało

M jak miłość. Leszek (Sławek Uniatowski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Leszek (Sławek Uniatowski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze